Ik ben morgen 6 weken zwanger en heb bijna twee weken last van een verkoudheid met keelpijn (keelontsteking?). Een paar dagen geleden was het even beter maar sinds gisteren heb ik weer meer pijn. Ik heb in de spiegel gezien dat er aan de rechterkant een blaasje opstaat en dat gaat maar niet weg. Ik gebruik vooral Dafalgan en een paar keer per dag keelspray (plantspray). Wat zou ik nog meer kunnen doen om van die vervelende keelpijn af te komen?
Heel veel water drinken en geduld hebben… niet leuk maar het is meest toch uitzitten. Moet je ook veel hoesten? Anders toch even naar de huisarts gaan, die kan je het beste helpen.
Drinken doe ik juist minder eigenlijk. Zal proberen wat meer te drinken. Normaal heb ik er nooit zolang last van maar er is niet veel wat ik nu mag nemen natuurlijk.
Veel en koud drinken en paracetamol om de ergste pijn weg te nemen, dat mag je gerust slikken in de zwangerschap.
Koud drinken en pcm. Maar als je al 2 weken zoveel keelpijn hebt, zou ik even langs de huisarts gaan. Een virus had al lang en breed over moeten zijn.
Zou even naar de huisarts gaan. Misschien is het een bacteriële keelontsteking. Kan hij een kweek voor in laten zetten om het vast te stellen (of uit te sluiten).
Even langs de huisarts! En idd koud drinken of een waterijs helpt hier ook altijd wel. En paracetamol nemen tegen de pijn, kan prima tijdens de zwangerschap
Ik heb antibiotica gekregen. Heb er bijna geen last meer van maar blijft nog wel wat gevoelig aan 1 kant.