Oh jee ik zou dat echt niet hebben zien zitten een paar weken na de bevalling.. ( had het ook fysiek gewoon niet gekund trouwens ) maar los daarvan stond mijn hoofd de eerste weken echt niet naar gillende kinderdrukte... Maar goed ik ben w.s. geen goed voorbeeld. Ik vind zo`n overdekte kindergebeuren ook in normale toestand al vreselijk haha.. Lastige is dat het niet goed te voorspellen is. Misschien kan je het prima aan. Met een beetje pech ben je na 2 weken net een paar dagen goed en wel uit het ziekenhuis en kan je nog niet meer dan 3 stappen zetten laat staan het huis uit gaan.. Spannende tijd wel !
Afwachten hoe je je voelt en hoe je baby het doet. Back-up regelen, oma, opa, tante etc etc. Die jou vervangt als je nog niet voldoende bent herstelt.
Bedankt voor het meedenken dames. Ik heb ook twee heel verschillende kraamperiodes achter de rug: bij de 1e kon ik echt weken lang amper uit bed komen, bij de 2e was ik de dag na de bevalling alweer 'up and running'. Ik heb het er vandaag met mijn vriend over gehad en we gaan zijn stiefmoeder vragen om mee te gaan. Ik kan dan op het laatste moment nog beslissen of ik wel of niet mee ga.