Ik en mijn vriend zijn allebei 28 jaar! Hij in nov. geworden en ik vorige week! We willen heel graag een kindje maar omdat we financieel niet zo lekker zitten kan het echt nog niet. Me vriend is zijn schulden aan het aflossen en we hebben bijna geen spaargeld. Dit willen we dus eerst geregeld hebben en eerst een beetje sparen voordat we er echt voor gaan. Ik ben wel al sinds november met de pil gestopt zodat ik me syclus kan ontdekken enz. Maar de kinderwens is zoooo groot dat ik elke dag ff op dit forum meelees en zelfs al zwangerschapstesten in huis heb. Maar ik krijg het dus benouwd als ik bedenk dat we al 28 jaar zijn. Weet dat dit nergens op slaat. Er zijn stellen die pas op hun 35e jaar voor een kindje gaan. Herkent iemand dit gevoel?
Hoi, Ik heb dit ook. Ik heb zelf heel jonge ouders en een oma van 65 jaar en dat is heel fijn. Ik ben zelf 22 en mijn man 28. Ik wil gewoon heel lang van mijn kinderen en in de toekomst kleinkinderen genieten. Daarom onze keuze om vroeg mama en papa te worden. Soms krijg ik het ook heel benauwd en dan denk ik help hij word al bijna 29! Volgende dag denk ik weer stel je niet aan nog tijd zat!
Ja dat gevoel ken ik ook idd. Soms denk ik we gaan er nu al voor. Maar ik wil 9 maanden kunnen genieten van de zwangerschap en dus geen stress hebben over de financiele zaken. Zeker nu mijn zus (30 jaar) van de 2e zwanger is krijg ik het weer extra benouwd. Ook al moeten we nog een jaar wachten.....onze tijd komt echt nog wel. Zijn jullie wel al bezig? Ik zelf vind trouwens dat als de man ouder is geen probleem, bij de vrouw denk ik sneller ""de biologische klok begint te tikken""!
Ja we zijn bezig voor een klein wondertje. Deze maand zijn we ook extra ons best aan het doen in mijn vruchtbare dagen dus ben benieuwd!