Voorbeelden voor niet-knallende ovutesten die wel positief waren

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by Doublemom, Oct 29, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Doublemom

    Doublemom Fanatiek lid

    Mar 5, 2012
    1,410
    1,190
    113
    Hoi dames,

    Inmiddels ben ik er achter dat niet bij íedereen de teststreep zo hard knalt bij de lh piek, zoals vaak wel gezegd wordt dat nodig is. Wie heeft voorbeelden (foto) van hun piek die niet zo knallend was, maar waarbij later wel een eisprong volgde?

    liefs
     
  2. femm88

    femm88 Bekend lid

    Aug 18, 2019
    500
    324
    63
    Female
    Daar ben ik ook benieuwd naar!
     
  3. Myrthew

    Myrthew Bekend lid

    Sep 13, 2018
    741
    797
    93
    Female
    Bij mijn ovulatietesten van eind augustus werd hier ook steeds gezegd dat ze niet positief waren, maar uiteindelijk is mijn piek op dinsdag geweest. Op 10 dpo had ik een positieve zwangerschapstest in handen. Mijn LH testen zijn nooit heel donker geweest.

    Op de foto zonder dagen, is de vierde test de piek. Hoop dat je het goed kan zien:)
     

    Attached Files:

    margarethd and Doublemom like this.
  4. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,662
    27,308
    113
    Female
    Jammer, heb ze niet bewaard. Bij mij werd het nooit even donker als de controle streep (bij elk merk), maar had wel maandelijks een eisprong. Dat was ook te zien op de echo's bij de gyn.
     
  5. Mango393

    Mango393 Bekend lid

    May 4, 2015
    602
    101
    43
    Deze was bij mij uiteindelijk positief. Ik testte iedere keer zulke strepen met de action ovutest. Maar ik kreeg hier de tip om een andere test te gaan gebruiken. Nu gebruik ik dipsticks van zwanger en kids en nu krijg ik wel knallers..
     

    Attached Files:

    Doublemom likes this.
  6. Anar91

    Anar91 Fanatiek lid

    Jul 21, 2017
    1,848
    2,309
    113
    Female
    Dit zijn mijn testen, denk dat gisterenavond/vannacht mijn piek heb gehad. Word dus ook niet zo heel donker.
     

    Attached Files:

  7. Luna86

    Luna86 VIP lid

    Jan 11, 2009
    14,827
    9,336
    113
    Gelderland
    Als ik het rijtje onder elkaar leg dan pak ik altijd de donkerste. Je urine kan net even ander zijn of je kan net buiten je echte piek testen.
    Toevallig gisteren sinds maanden weer een duidelijke piek. Ik had ook echt helemaal niks gedronken tot 10.00 en tweede urine gebruikt. Met de actiontest pak ik de piek er dan goed uit. Je hoeft dus niet perse zo’n duidelijke te hebben.
     
    Anar91 likes this.

Share This Page