ik zag net op de reclame deze telefoon voor bij komen,en hij is niet duur,en hij ziet er echt leuk uit..heeft iemand van jullie die?En hoe bevalt die?.. Sorry voor de grote maar kreeg het niet veranderd omdat ik het heb gekopieerd LG GW300 In Touch QWERTY Pink
Ik ken de telefoon niet, wil je alleen even waarschuwen voor de LG toestellen. Deze zijn van zeer slechte kwaliteit. Hbe zelf een LG chocolate gehad, die moest meerdere keren gerepareerd worden, waardoor ik hem dus kwijt was. En toen hij ik hem precies 1 jaar en 1 week had, deed hij het helemaal niet meer. Helaas heb je maar tot 1 jaar garantie. En ik was echt super zuinig op die telefoon, had hem altijd in een hoesje zitten.
Die telefoon ken ik ook niet, maar ik heb ook slechte ervaringen met LG, ik zou je deze telefoon dus afraden!
ik hb goede ervaringen met LG dus tjah dt is per persoon verschillend. deze ken ik ook nog niet, wt ik wel altijd vind met nieuwe telefoons ze hebben vaak nog kinderziekte.
Mijn ervaringen met LG zijn ook (op zijn zachtst gezegd) niet best. Heb een toestel van dit merk gehad en tot 3x toe viel hij uit, waardoor ik ALLES kwijt was! Nou ja, de eerste keer, dan, want de 2e en 3e keer had ik mijn lesje geleerd en voor een backup gezorgd. Maar sms'jes, foto's die ik recent had gemaakt en pas toegevoegde telefoonnummers was ik wel mooi kwijt. Helemaal r*k. Voor mij dus zeker geen LG meer.
Vind ze er wel vaak mooi uitzien, maar mijn zwager is dr mobile bij Vodafone en volgens hem komen de LG-telefoons echt het meest terug voor reparatie.
ze zeggen vaak dat bij nieuwe telefoons kinderziektes in zitten dat houdt in veel foutjes enzo. heb ook een nieuwe telefoon gehad en die batterij was niet goed, had ik iets langer gewacht op de 2e versie had ik er geen last van gehad.