@ Pixie heftig hé, je zit er echt goed doorheen. Wat kun je moe zijn van 7 weken voor je kleintje zorgen! Vervelend ook dat je zelf zoveel pijn hebt. Ik lees dat je je zorgen maakt over pnd en ben blij om dat hier zo open te lezen. Ik kan niks anders doen dan je sterkte wensen. Liefs, Manon
vannacht ook maar gedacht om oesteopaat te bellen.. ik geef het nog vannacht en als het weer zo'n ramp is ga ik een afspraak maken (ondanks dat mijn vriend hier ook niet op een lijn staat met mijn)
koop een draagdoek misschien wil hij gewoon lekker bij je zijn. hij is pas 6 weken he. mijn zoontje had dit ook. kon bij mij heerlijk slapen zodra je hem weglegt heb je tien minuten later een huilend kind. heb hem een week of twee continu gedragen en nu kun je hem gewoon wegleggen. hij wou gewoon wat geborgenheid. mijn idee: NOOOOOOIT laten huilen. het is je kindje zijn enige communicatiemiddel en door hem te laten huilen leer je hem niets anders dan dat je niet komt als hij je nodig heeft. ik bedoel dan wel huilen he niet jammeren of jengelen. waarom is het zo erg om hem gewoon op te pakken? kindje heeft gewoon gevoel van geborgenheid nodig waarschijnlijk (als er geen medische oorzaak is), geef hem dat gewoon
wou dit even met jullie delen want heeft tot 3 x toe tranen in mijn ogen gebracht vanochtend.. heeft iemand in een ander topic waar ik schrijf geplakt. Lieve papa en mama, 1. Gun jezelf de tijd om uit te vinden wie ik ben, hoe ik mij van jullie onderscheid en wat ik jullie kan geven. 2. Geef me eten als ik honger heb. In jouw buik wist ik immers niet wat honger was. En vertel mij lieve verhaaltjes. In jouw buik voelde ik me altijd gedragen, ik was nooit alleen. 3. Ik hoop dat jullie niet ontgoocheld zijn, als ik niet de perfecte baby uit jullie dromen ben. Wees mild voor jezelf als jullie niet zo perfect zijn als jullie wilden. 4. Verwacht niet teveel van een pasgeboren baby, ik verwacht ook niet teveel van kersverse ouders. Geef ons allen 6 weken om mij mijn ritme te geven, en 6 weken voor jullie om mij in je leven op te nemen. 5. Vergeef me als ik veel huil en heb alsjeblieft geduld met me. Ik zal steeds minder huilen en ik beloof jullie blij te maken met mijn gezelschap. 6. Als jullie goed naar mij kijken, zullen jullie zien wat mij troost en tevreden maakt. Ik ben echt geen kleine tiran die jullie leven komt verknallen, maar huilen is nu eenmaal de enige manier om te zeggen dat er iets scheelt. 7. Als jullie van me houden, kan er eigenlijk niks mis gaan. Ik ben sterk en taai en kan best tegen een foutje. 8. Vergeet niet goed voor jezelf te zorgen, laat je door niets of niemand opjagen. Dan zullen jullie intenser van mij kunnen genieten. 9. En zorg vooral goed voor jullie onderlinge relatie, want die is mijn voedingsbodem en toont mij hoe je kunt houden van andere mensen. Als ik jullie leven nu in de war heb gebracht, vergeet niet dat deze hectische tijd voorbij gaat. Veel liefs van jullie kind!
Hallo, daar ben ik weer eens . Ik zie al dat ik véél minder op het forum zit dan de meeste. Ik ben niet zo'n forum beest. Maar wil wel graag jullie advies zo nu en dan . Alleen ben ik helemaal niet goed in advies géven . Mijn kleine man slaapt op zich goed. 's nachts komt hij om de 3 a 4 uur. Ik verschoon hem, geef hem fles (hij krijgt nu 90cc) ff kroelen en weer naar bed. Na de voeding van 15.30u-16.00u wil hij nooit echt slapen. Dan is hij na 45min-60min alweer wakker. Maar vandaag snapte ik het ook niet meer. De tijden zijn ff veranderd, hij heeft om 15.00u fles gehad, wilde niet echt slapen en werd bijna 'n uur te vroeg wakker voor de volgende fles. Nu om 17.45u de fles gehad en hij werd om 19.30u alweer wakker, na 'n uur geslapen te hebben. Hij heeft geen krampjes, geen honger, geen vieze luier. Hij wil natuurlijk gewoon kroelen, uhm denk ik dan. Ik leg hem in bed zodra ik maar 'n slaapsignaal zie. Mijn vraag wat jullie vinden: moet ik hem eruit halen als hij eigenlijk nog minimaal 'n uur zou moeten slapen? Of weer instoppen en maar (even) laten huilen? Als ik hem eruit haal dan is het niet zo dat hij 'n heel uur rustig is tot hij de fles krijgt. Ik wil ook niet elke keer "dan toch maar alvast de fles" geven, want dan zou hij om de 2 uur krijgen.... Zou het misschien helpen als ik meer melk geef per voeding, dus bijvoorbeeld 120cc? Ik doe dit al wel bij de voeding voor de nacht, maar misschien heeft ie toch elke keer net wat meer honger...Maar ik wil hem ook weer niet "overvoeden".
Goeiemorgen, Qua huilen en slapen was het gister een goede dag maar ze dronk heel slecht. Straks even naar cb voor advies.. Hoop dat alles goed is gegaan met jullie. @ pixie: mooie tekst, ik moest heel hard huilen toen ik het las...
Goedemorgen dames, Hier ging het gister ook erg goed. Gister ben ik ook naar mijn moeder in Utrecht geweest, daar bleven we eten en ook daar heeft hij het erg goed gedaan. Ik ging van 9 tot 10 (savonds) naar 'fit na de bevalling' ik was er heen gaan fietsen (voor het eerst sinds een jaar) en toen was ik al kapot hahaha, we hebben warmingup gedaan en daarna wat oefeningetjes, die we thuis ook mogen doen (wanneer weet ik niet) en toen weer terug gefiets, ik was rond half 12 thuis had hem de laatste voeding gegeven en hij heeft toen geslapen tot half 8 en nu slaapt hij nog...dus ben benieuwd wat hij doet vandaag! Pixie: heel mooi verhaal en zeker de waarheid! Rianne: hey ook heel fijn om bij jou te horen dat het zo goed is gegaan! secret: over de fles kan ik je niet veel advies geven ik geef bv anders zou je even het cb kunnen bellen, maar wat ik zelf doe, als hij jengelt laat ik hem liggen, maar als hij echt (hysterisch) huilt dan haal ik hem eruit eline: ik denk dat bij mij (weet niet bij de andere dames) een draagdoek niet veel zal uitmaken, hij valt bij mij wel in slaap aan de borst, maar als ik hem gewoon beet heb dan huilt hij (als hij een huilbui heeft) gewoon door en laat ik hem ook gewoon in mijn armen huilen, want ik heb zoiets van (wat manon zei) dat het er gewoon ff uit moet hoe is het voor de rest bij de dames gegaan?
na gisteren maar vanaf 11.30 maar anderhalf uur te hebben geslapen was de laatste voeding om 22.00. bij de eerste teken van moeheid eva in bed gelegd en binnen half uur was ze slapen. ze heeft tot 04.45 geslapen!!!!! Ik van 23.30 tot 2.00 even wakker van verbazing dat ze nog niet wakker was.. om 3.00 weer omdat ik ging twijfelen of ik haar dan maar zou wakker maken.. binnen 5 min lag ik weer te slapen haha.. pas om 4.45 begon ze te huilen ... dus verschoond, aangelegd en weer in bed gelegd.. nou.. tussen 6.00 en 8.00 wel 4 keer heen en weer moeten lopen (speen erin ..aaien even zachtjes praten en weglopen) en tussen 8.00 en 9.30 2 keer.. in de tussen tijd wel 'geslapen'alleen was moeilijk omdat mijn lichaam pijn deed. ik had eigenlijk voor mezelf gesteld dat k vanaf 8.00 pixman zou vragen te gaan maar ik dacht dat het niet zou gebeuren en toen het gebeurde was ik vergeten dat ik hem zou vragen.. dom.. maar volgende keer beter. nu ligt ze weer rustig in de box te slapen..
JA HÉ probeer het aan je man voor te lezen.. dan slik je wel en kan je bijna niet eens lezen van de tranen.. hardop heeft veel grotere inpakt
Nou het cb heeft me ook niet echt kunnen helpen. Ga maar eens een osteopaat bellen. Net toen we terug kwamen in bed gelegd. Ze heeft ong. 10 min. gehuild en is nu stil. Ze mag om half 1 haar flesje. @ Winny: Fijn dat je het leuk hebt gehad in Utrecht. Haha fietsen zal wel weer even wennen zijn ja! Wat goed dat hij zo lang heeft geslapen! Hoop op meer van zulke nachten! Oh te vroeg gejuigd, ze huilt alweer. Misschien heeft ze honger.. @ Pixie: wat goed dat ze tot 4.45 sliep! Nou voorlezen lukt me denk ik niet dan moet ik al huilen Heb de tekst ook op mijn hyves gezet. Zo mooi..
Rianne: balen dat het cb je niet heeft kunnen helpen, soms kunnen ze dat ook niet en vind ik dat ze domme antwoorden geven, nou ja, niet dat gene wat je wilt horen in ieder geval. Ik wilde ook al die tekst op me hyves zetten haha. Ik hoop voor jou, de rest en mij dat we zeker meer van dat soort (goede) nachten zullen hebben, maar snoozie verzekerd ons in de toekomst, dus hebben we wat om naar uit te kijken toch. Heb je dr eten gegeven? De mijne heeft van 08:15 tot 11:30 geslapen, daarna verschoond en gevoed, 30 min "gespeeld"en net op bed gelegd, maar meneer is aan het jengelen...een schone broek heeft hij en boertje ook gedaan, dus ik kan hem voorlopig ff laten liggen.
bedankt pixie ga gelijk ff doen als ik het kan vinden want sinds de site veranderd is snap ik er niets meer van
de tijd staat goed, maar mijn banner klopt nog steeds niet, hoe kan ik dat veranderen? mijn kindje is nu 7 weken en 3 dagen