Mijn zoontje is 3 jaar, 92 cm en weegt 13 kg. Superlief mannetje, maar zeurt de hele dag door voor eten. Ik dacht dat het een tijdelijke periode zou zijn, maar wordt van kwaad tot erger. Zijn dagmenu: Ochtend: varierend 6 tot 9 sneetjes brood tussendoortje: banaantje of liga Middag: 4 tosti's daarna wilt ie nog meer.. tussendoortje: soepstengeltje of een paar chippies Avondeten: 2 bordjes groente/ pasta en eet daarna nog zelfs mee van onze bord. Daarna maar doorzeuren voor eten. Hij is erg onrustig en huilerig als hij geen eten krijgt. Alsof hij een lintworm heeft. Hij komt geen grammetje aan. Kortom ben na een tijd nu ten einde raad. Iemand tips?? Consultatiebureau zei dat ik het maar zn beloop moest geven. Maar dit kan toch niet. Zo sneu om te zien dat hij er zo radeloos van word als hij geen broodje of fruitje krijgt. Hij moet toch een keer voldaan zijn..
6 tot 9 sneetjes? Dat krijg ik als volwassene niet eens weg?! Ben je al eens met hem bij de huisarts geweest?
Goh das inderdaad wel veel. En hij wordt noooit ziek als hij zoveel heeft gegeten? Idd misschien eens langs de ha gaan?
6 tot 9 sneetjes brood . Zo dat is echt heel veel. Misschien eens overleggen met de HA, ik vind het persoonlijk echt veel hoor. Gelukkig zo te lezen wel gezonde voeding, maar dit is best veel voor 3-jarig mannetje.
Ja, dat vind ik ook wel heel veel.... Wat voor brood eten jullie? En qua pasta eet je normale, dus witte pasta? Je zou eens kunnen kijken of het anders wordt als je volkoren brood geeft, (misschien doe je dat al), en volkoren pasta... Verder mis ik, op dat banaantje na, wel het fruit in zijn menu. at zou ook nog kunnen schelen?
Ik zou naar de huisarts gaan en het aan hem voorleggen. Ik vind hem voor wat hij eet een behoorlijk lichtgewichtje en het feit dat hij dan nog om eten blijft vragen zou voor mij genoeg reden zijn het een en ander te laten onderzoeken. succes meid
Mijn zoontje eet nog niet eens 1/3 van wat jouw kindje eet en is ook 3 jaar (weegt wel 16kg en is 98cm). Ik zou even naar de huisarts gaan, want ik vermoed wel een lintworm oid. Dit is niet normaal, vooral het huilgedrag erbij!
Hier ben ik 't helemaal mee eens! Ons zoontje eet ook veel (niet zoveel als die van jullie), maar die is een stukje zwaarder (16 kilo, bij 2,5 jaar). Ik vind het dagmenu ook weinig gevarieerd, misschien zou je eens wat ander fruit of andere tussendoortjes kunnen proberen. Of eens iets van brinta, muesli, cornflakes oid ipv brood/tosti's?
Ik zou naar de huisarts gaan en je laten doorsturen, hij eet echt heel erg veel maar komt niet aan en blijft honger houden. Laat uitzoeken wat hij heeft, misschien inderdaad wel lintworm, dat is met een pil zo verholpen! succes
Overigens zou ik me nog niet té veel zorgen maken hoor. Ik ben zelf ook een erg grote eter! En ik kom ook niks aan (ik weeg nu 54 kilo bij 1.75m.) Ik ben al op vanalles onderzocht, maar er is nooit wat gevonden.
Pfoe dat is echt veel. Mijn zoon is vorige maand 3 geworden en is 1.05 m. en 18 kg. En hij eet 's ochtends 1 snee brood, lunch 2 sneeën, tussendoor 1 of 2 stukken fruit. Avondeten 1 fatsoenlijk bord en een grote beker vruchtenyoghurt. Ik zou het wel laten onderzoeken hoor. Kan best zijn dat er niks aan de hand is, maar ik vind het wel extreem veel eten.
Zitten er schildklierproblemen in jou familie? Kan het zijn dat zijn schildklier te snel werkt? ik zelf heb dit gehad en ik kon een hele dag door eten! echt constant honger en kwam geen gram aan. toen. Is hij ook druk (hyper)? denk schrijf het even want laat er toch eens naar kijken... Mijn zoon kan ook veel eten maar niet zoveel als jou zoon. Mijn zoon eet 's ochtends 2 sneetjes brood en 1 kiwi, 10 uur Koekje half 12 een groot bord pap 14 uur een snee brood 15.30 uur Chips of koekje o.i.d. 17 uur warm eten en toetje. Is hij in de groei dan eet hij 5 stukken brood per dag ipv 3 maar dan alleen als hij in de groei is en dat kan ik merken als hij een hele dag zeurt om eten haha.
jeetje zeg, dat is idd echt heel veel! Poeh, ik ben al blij als onze Jesse 1 sneetje brood op krijgt! Ik zou er zeker mee naar de huisarts of CB gaan.
Zo dan, ik dacht dat mijn zoontje al veel at,maar die eet echt niet zoveel als jou zoon. Mijn zoon is ook 3,die heeft een stofwisselingziekte waarvoor hij nu medicatie heeft en die at in het begin ook veel. Zit je zoon niet in een groeispurt? Zodra mijn zoon in zijn groeispurt komt gaat hij ook veel meer eten. Hij is overigens wel al 1m16 en 21,7 kilo. Ik ben juist blij dat hij al veel minder is gaan eten want ook hij was in het begin onverzadigbaar,nu met nieuwe dieet is dit ook opgelost,maar hij loop dan ook in het zh onder dokter Wiechman in het amc die alles goed in de gaten houdt. Ik zou als ik jou was gewoon toch ff naar de dokter gaan,en verwijzing vragen,kan ook zijn dat er niets aan de hand is hoor maar na laten kijken kan nooit kwaad toch? Suc6.
Zou wel even met hem naar de dokter gaan. 6-9 sneetjes brood als ontbijt dat is een beetje veel voor een kindje van 3. Onze Jaime hier at en eet nog steeds 2 sneetjes. Een reuzin is het (en niet dik gewoon groot) maar dat vond ik al veel (zoveel krijg ik er zelf niet eens in). Idd wat eerder is gezegd geef je volkoren brood/pasta etc? En als je kijkt naar hem heeft hij dan honger of is het gewoon het 'ding' dat hij wil doen: eten? Lastig zeg want hij eet wel echt veel.