Hier schrik ik best van eerlijk gezeg. Ik snap dat niet iedere man hetzelfde is... Maar over twee zwangerschappen op 1 hand te tellen.. Pfoe
Dan nog vind ik dat je het als partner moet accepteren als je man zich hier niet prettig bij voelt. Dan maar eigen hand en span diensten.
Helemaal mee eens! Maar dat zei ik toch ook niet? TS zoekt een oplossing/begrip en ik denk dat je zoiets wel bespreekbaar moet maken met je man. En hem het ook vanuit een andere invalshoek moet laten bekijken.
Ik ben het met jullie eens dat ik mijn man niet moet dwingen of pushen om seks te hebben. Het bevredigende gevoel van seks is alleen haalbaar, in mijn opinie, wanneer twee mensen er allebei van genieten en dat het in ingedwongen sfeer wordt gedaan.