Hallo dames, Ik herken dit helemaal niet, voor mij gelukkig natuurlijk. Maar ik kan me ergens voorstellen dat het voor de mannen ook niet makkelijk is, zij komen nu al op de tweede plaats, niet lullig bedoeld maar in de zin van we moeten nu sex hebben omdat ik vruchtbaar ben.. misschien beangstigd hun dat. Misschien is het handiger om eerst een fijne routine in je sexleven te krijgen zonder dat er over kindje maken en vruchtbare dagen gepraat wordt maar in plaats daarvan over hoe lief en sexy je man wel niet is.... ach het blijft denk ik moeilijk onderwerp! In ieder geval allemaal heeeel veel succes!
Mijn en ik hebben ook niet zo vaak zin in sex. In december hebben we het er eens over gehad, dat we wat vaker sex gaan hebben om zwanger te raken. Nu in januari zitten we op 3 keer. De laatste keer was vannacht. Daarna ga ik altijd naar de wc (ik heb snel een blaasontsteking) en weet je wat hij zei: Ja, hallo! Doe ik moeite om het er in te stoppen, pies jij het er zo even weer uit! We moesten er allebei heel erg om lachen! @Vera: ik begrijp dat je snel zwanger wilt worden, maar is het welzijn van je man op dit moment niet belangrijker? Je wilt tenslotte geen overspannen man naast je als je zelf zwanger bent. Dan ben je naar mijn idee wel labiel genoeg voor twee Misschien kun je eens met je man gaan praten over de oorzaak van zijn overspannenheid en daarmee aan de slag gaan. Je hebt kans dat je daar een betere relatie, een beter sexleven en uiteindelijk een zwangerschap aan overhoudt. Lijkt me beter dan deze strijd.
Zelf geen last van een man die niet graag klust. Manlief heeft altijd al een hoog libido gehad en wil echt elke dag wel........Lijkt me erg rottig als je man er moeite mee heeft, vooral als je erg graag zwanger wilt worden en je op sommige dagen "moet" klussen......
Vreemd dat ik dit topic nu maar zie: HIER OOK! Al van bij het begin van onze relatie heb ik meer zin dan meneertje. Nu heeft hij reeds drie maanden geen werk en merk ik dat mijn zin achteruit gaat en net nu we een beebje willen. ik krijg nooit de kans eens thuis te zitten en hem echt te missen (op het werk heb ik geen tijd voor gemis). Ik denk dat ik dat gemis een beetje nodig heb om naar hem te verlangen. Hij is doordat hij werkloos is zo futloos geworden dat ik het aan de seks ook merk. En zo gaan we steeds weer achteruit. Het heeft er ook wel mee te maken dat we graag overdag seksten en nu onze dochter er is kan je neit waar en wanneer je wil. Ach, ik kan zoveel redenen bedenken. Eigenlijk zijn het oplossingen die ik zoek. Gaan we volgend weekend een weekendje naar zee. Onze dochter slaapt er op een andere kamer. Vraagt hij met mijn toestemming of zijn neef met vrouw en kind mag langskomen. Beslist hij zonder mijn toestemming dat ze blijven overnachten. Dus hup, onze dochter mee op onze kamer En sorry voor de details, ik kan het niet stilletjes ) Pff, de zwangerschap zal nog wel effe duren Ik lees mee voor wat tips hoor! Kitty
Hoi allemaal, Een tijdje niet langsgeweest. Om jullie even op de hoogte te brengen: op de dag dat ik mijn teleurstelling uitte (17 jan) had ik het idee dat ik mijn eisprong had (die voel ik altijd). Ik had mijn man verteld dat ik begrip had voor zijn situatie en dat we het gewoon zouden uitstellen tot het moment dat het voor ons beide goed zou voelen. Ik was nog wel teleurgesteld, maar dat gaat niet zomaar weg. Hij was blij dat ik het begreep en we waren daarna een paar uur bezig met onze eigen dingen. Ineens komt hij naar mij toe en vraagt me of er nog een kans was die dag dat het raak zou kunnen zijn. Ik zei dat hij het toch niet wilde en dat ik het niet van hem verlang. Maar hij was stellig. Hij had erover nagedacht en vond dat het werk ons leven niet zodanig moest beinvloeden. Zo gezegd zo gedaan en nu is er toch een (kleine) kans deze maand. Ik was er niet op uit, maar blijkbaar werkte het om hem niet het idee te geven dat het moet en zelfs te zeggen dat we het gewoon uitstellen tot hij er klaar voor is.... Ben erg blij.
Voila, prachtig! Je hebt hem het terechte gevoel gegeven dat hij het belangrijkste is, en dat je zijn persoon en mening respecteert. Hij moest zichzelf niet meer beschermen waardoor er openheid ontstond en hij zich vrij kon voelen. Ik ben blij voor jullie! En wie weet was het deze maand dan toch nog raak!
Hoi! Ik zal voor je duimen Vera. En Gina82 ik geef je helemaal gelijk. Een goede routine in je sexleven creëren, zorgen dat de invloeden die er in geslopen zijn, weer verdwijnen. Want idd het van je vruchtbare dagen afhankelijk moeten zijn is niet fijn en dat legt zeker druk op de man. Ik ben al 16 jaar met mijn vriend en zijn nu pas vooreen kind bezig. We hebben heel wat ups en downs gehad in ons sexleven, maar het is de moeite waard om ervoor te vechten. Want je ontdekt steeds meer! Sex moet wel leuk en lekker blijven en zeker geen verplichting. Wat goed werkt is (als er geen kleine kids in de buurt wandelen natuurlijk) is gewoon 's avonds of een keer s'morgens , gewoon een sexy setje aan doen en daarmee het ontbijt klaarmaken of koken! Je voelt je dan op en top vrouw en je man zn libido stijgt ongetwijfeld.Zoniet dan is er toch iets mis. Sterkte iedereen
verra:ik ga voor je duimen ik hooooop zo voor je dat het deze keer raak is. zelf ben ik gisteren ongi geworden dus volgende maand weer een strijd om te vrijen deze keer zijn mijn vruchtbare dagen tijdens de carnaval nu zullen de meeste denken dat is toch fijn lekkeer feesten en sexen neeeee mijn vriend is dan 4 dagen dronken hij is al s,morgens om 10 uur weg en komt pas laat thuis en dat gaat dan echt niet lukken. ik snap al jullie goede bedoelingen maar als je man al 6 jaar niet van sex houd en dat ligt niet aan mij! wij hoeven niet eerst aan ons sex leven te werken dat is er gewoon niet wij moeten gewoon vrijen om zwanger te raken. het is dan ook er frustrerend om hier op dit tophic nee daar hebben wij geen last van of je moet er niet z,n druk op leggen enz........... sorry dat ik het zo lomp zeg maar ik wil alleen advies waar ik wat aan heb en niet nog een keer te horen krijgen hoe goed sexleven anderen wel niet hebben. dit geld niet voor iedereen er zaten zeker wel goed bedoelde adviesen tussen voor diegene BEDANKT sorry ik heb vandaag een kut dag en neem het niet persoonlijk op maar het moest er even uit. en voor diegene die net als ik in het zelfde schuitje zitten STERKTE
Puck, ik voel met je mee... Ik kan me je frustratie helemaal indenken. Ik zou willen dat ik je een super advies kon geven maar dat kan ik niet... Misschien klinkt het heel lomp en drastisch maar is proffessionele hulp niet beter, sex hebben om zwanger te raken is nodig natuurlijk maar voor jullie relatie op zich is sex natuurlijk ook belangrijk niet alleen om zwanger te raken? Zoals ik jou bericht(en) lees lijkt het me toch nodig dat je man daar aan gaat werken? Geen sex willen en zeggen dat het niet aan jou ligt lijkt mij niet iets om je bij neer te leggen?! Ik hoop niet dat ik je kwets of boos maak, ik bedoel het goed in ieder geval!
@puck1234 ik denk dat niemand ook echt het juiste antwoord heb. je kunt het alleen begrijpen als je zelf een man heb met dit probleem. ik heb een man die ook helemaal niks met sex heeft en er ook echt niet meer moeite voor wil doen, omdat we er nog een 2 de bij willen. hij is ook nog vrachtwagen chauffeur en door de weeks veel van huis. ik hoef echt niet naar sex te verlangen als meneer wel eens tussen door thuis komt en dan al 15 uur gewerkt heb. dan wil hij douchen eten en naar bed.logische, maar heel irritant. ik heb (nu in dit geval) gelukkig een heel extreem onregelmatig cyclus waardoor ik de eerste keer na anderhalf jaar met 1 keer sex dat cyclus zwanger raakte. en hoop dat maar, dat deze keer weer zo gaat lukken. een man die niks met sex heb kun je niet pushen. hoe lullig het ook klinkt. er zijn ben ik bang weinig methodes voor om hem wel zo gek te krijgen. heel veel sterkte, en ik hoop dat jij het antwoord vind wat je zoekt. als je de gouden tip gevonden heb. laat het me weten
Puck , sorry ik bedoelde het echt goed. We zijn nog niet zolang bezig met onze kinderwens, en wij hebben qua sexleven echt een paar vette crisis achter de rug. (wel eens een jaar helemaal zonder). We hebben daar hard aan moeten werken en we zijn nog maar net uit het dal gekropen. Dus over een slecht sexleven kan ik meepraten, maar ik weet nu wat leuke trucjes zijn, naast een goede communicatie. Maar ik ben dus bang, zo ik jouw bericht lees, dat je man niet ontvankelijk is voor als jij je bv eens lekker verleidelijk kleedt? Heeft hij dezelfde kinderwens en heeft hij verbaal aangegeven dat hij er niet voor wil vrijen. Of is het een terrein van taboe om het er over te hebben. Als dit zo langer doorebt, lijkt professionele hulp wel een optie. Ik wens je heel veel sterkte! Yuca (Edith is mn echte naam)
Ik bedoelde het ook helemaal niet slecht! Ik begrijp dat het echt heel frustrerend moet zijn, ik wou alleen iemand in een andere situatie bemoedigen Ik hoop dat je niet te lang meer op een zwangerschap moet wachten!
Vera, balen zeg, Begrijp hoe je je voelt. Mijn vriend wilde ook heel lang niet aan kinderen beginnen terwijl ik het heel graag wilde. Heel erg moeilijk. Het jammere is je kunt ze niet dwingen, helaas. En vreemd gaan is ook niet echt een optie. Wel kl*te voor je. Zal voor je duimen. Niet gaan overcompenseren hoor, gewoon bij je zelf blijven je hoeft je niet uitte sloven tot je erbij neer valt. Sterkte met het wachten en geduldig zijn. Veel keus heb je niet, geloof ik. Ik hoop voor je dat er snel mooiere tijden aanbreken en dat je snel zwanger bent! Liefs Elba
dank je wel voor de reacties mijn vriend en ik kunnen wel samen over kinderen krijgen praten en hij zegt ook: ze komen er niet in gevlogen. we weten heel goed dat daar meer voor moet gebeuren. we weten het allebij heel goedmaar het is niet makkelijk. iedereen heel veel sterkte met zwanger worden.
Hier nog iemand die een saai sexleven heeft. En niet sinds we zwanger willen worden, daarvoor ook al.... Hebben het er samen toevallig over gehad dit weekend. Ik vroeg hem hoe ik ervoor kan zorgen dat hij weer meer zin krijgt want ik word er ook wel onzeker van moet ik zeggen. Hij wist het niet goed en het moet natuurlijk ook niet iets zijn wat ik verschrikkelijk vind. Dus wat vinden we samen leuk om te doen? Pffff.... ik ga de komende maanden maar eens uitproberen wat ik allemaal uit kan halen om het libido op te krikken. Moeilijk hoor!
Herken dit helemaal....word er ook wel eens onzeker van: zou hij mij niet meer aantrekkelijk vinden? Hij zegt dat het dit echt niet is maar dat zijn hoofd vol zit met werkzaken....ik ben meestal degene die de aanzet geeft tot seks en ik verlang ook zo naar dat hij dat meer gaat doen! We hebben twee jaar een relatie waarvan nu een half jaar samenwonen en eigenlijk sinds het samenwonen doen we het 1 a 2 keer per maand...ik vind dat echt te weinig op onze leeftijd! Hij vindt dat ook maar verandert er weinig aan en vind het een erg vervelend onderwerp om over te praten, wordt dan sjaggie of zo. De druk van het moeten vrijen rond de vruchtbare dagen heeft dit zeker geen goed gedaan en dat is wel een erg belangrijke factor, sinds ik mij dat heb gerealiseerd kan ik het wat meer laten rusten...maar zeker nu we ws voor IUI gaan over 2 maanden wil ik de komende maand echt wat moeite doen ons seksleven weer wat meer op te leuken, de druk is er immers meer en meer vanaf nu. Tips als 'verleid hem' of vertel niet wanneer de vruchtbare dagen zijn helpen niet als je al wat langer bezig bent....geloof me. Koosje
Puck; heel herkenbaar. En inderdaad de tips van iets leuks aantrekken/niet zeggen dat je vruchtbaar bent werkt niet. In mijn geval word het dan 1 x per 2 maand ofzo. En ik ben opt moment ook suppersjaggie; geen kans deze maand want er is niks gebeurt.Meneer was zwak, ziek en misselijk zeg maar. Hij heeft beterschap belooft, en daar hoop ik dan maar op.