Sinds een week of 2 wordt mijn dochter vaak na zo'n 2,5 uur slapen huilend wakker. Vaak blijkt dat ze dan nog honger heeft. Na een flesje slaapt ze weer lekker verder. Er zijn ook nachten dat ze niet wakker wordt, dus denk echt dat het honger is. Ze krijgt rond zes uur avondeten en een toetje en vlak voor bed een papfles. Lijkt me dat ze dus met een volle buik naar bed gaat. Herkent iemand dit?
Gisteravond werd ze weer rond dezelfde tijd wakker. Dit keer half flesje gedronken en toen weer rustig naar bed. Rest van de nacht heerlijk geslapen. We hebben er geen last van omdat we zelf vaak nog op zijn, maar we vinden het zo typisch.
Dat was hier ook soms dat ze ineens een week 's avonds een flesje wilde. Ging altijd weer over. Toen ze bijna twee was, was dat over. Wij gaven het haar altijd. Deed ik liever dan 10x heen en weer lopen
Was hier op de leeftijd ook, wat t was? Geen idee, misschien een groeispurt? Nu drinkt ze een flesje thee met een beetje melk voor t slapen gaan en dan is dat voldoende.
Bedankt, ik denk ook wel dat het weer eens over zal gaan. En tot die tijd hebben we een extra knuffelmomentje!
Het hoeft niet per sé zo te zijn dat ze honger heeft. Er zijn genoeg baby's die na een paar uur slapen best een flesje leeg willen drinken, maar geen echte honger hebben. Ik durf te wedden dat als ik mijn dochter om 21.00u een fles aanbiedt zij hem ook zo zou leeglurken, terwijl ze met alles dat ze overdag eet en drinkt echt geen honger kan hebben. Heb je al geprobeerd wat er gebeurt als je haar enkel even uit haar bedje tilt en knuffelt? Bij mijn dochter is dit over het algemeen genoeg om haar stil te krijgen en weer verder te laten slapen. Het is helemaal niet raar als baby's of dreumessen rond de 12 maanden na een paar uur (of middenin de nacht) even wakker worden voor wat quality knuffel time met mama .