Hallo, Ik heb een vraag voor een ieder die eerder een zaadtest bij de man hebben laten doen. Mijn man gaat dit morgen laten doen. We hebben vijf dagen geleden gevreeen. Wat is nu beter. Niet meer klaarkomen, zodat zijn zaad vijf dagen oud is of juist wel vandaag vrijen, zodat zijn zaad 1 dag oud is. Wie heeft hier ervaring mee : Liefs
Gewoon 3-5 dagen, dit is ook zo bij die thuistesten die je kan gebruiken. Te lang ophouden is ook weer niet goed, dus ze zitten ze gebruiken de dagen dat het er net tussen in zit. Dus gewoon wachten tot morgen Zodat het ouder is, dan is het meeste hersteld en aangemaakt .
Bedankt voor het advies. Zo jij hebt trouwens een onregelmatige cyclus. Heb je daarom ook Clomid? Heb je PCO toevallig? Daar ben ik me nu op aan het laten testen. Vrijdag krijg ik de uitslag. Liefs
De onthouding moet minimaal 3 dagen zijn en maximaal een week. Als je korter of langer doet, heb je kans dat de zaadkwaliteit slechter is dan anders. Dus je zit precies goed zo!