Ik ben nu 30 weken en 4 dagen zwanger en heb bloedgroep B negatief! Nu moet ik vandaag zo'n Rhesus prik gaan halen! Eerst geloof ik ook nog bloed prikken! Wie heeft nog meer zo'nRhesus prik gehad? Voelde je er iets van???
ik heb hem ook gehad en hij viel me reuze mee!!! meestal bereid je je voor op pijn en voel je dan echt amper wat... ook erna helemaal geen last meer van gehad.. succes!
je MOET eerst bloed laten prikken anders krijg je de spuit niet.. (die ervaring heb ik, mijn VK was me vergeten te vertellen dat dat moest dus ik moest een paar dagen later weer terug) ik heb van de spuit helemaal niets gevoeld, heb hem in mijn bil laten zetten, en daarna ook helemaal nergens last van gehad! succes
Maar merkt dit kindje helemaal niks van de prik..? en dan heb ik het niet over de pijn maar hetgeen wat ingespoten wordt!!!! En is het te vergelijken met een griepprik??
IK ben ook rhesus negatief en voelde er niks van, te dikke kont ik vond het nog minder pijnlijk dan in mijn arm geprikt te worden
Vergelijk je die prik met een bevalling Hihi grappig trouwens, ben helemaal niet zenuwachtig voor de bevalling! Wel voor de tandarts waar ik in februari heen moet hihi
Nee hoor kheb m bij de eerste gehad en ben echt een schijterd voor spuiten maar je voelt er niks van hoor!!!!!!Succes ermee... Xxx!!
Ik heb hem ook gehad. De prik viel mee daar voel je niet veel van, maar dat dat spul brande wel een beetje bij mij. De prik werd bij mij in mijn been gezet. Verder heb ik er geen last van gehad.
bij de eerste heb in mijn been gehad en was wel pijnlijk de tweede in mijn bil en niets gevoel. Misschien dat de plek toch uit maakt. Maar idd het stelt eigenlijk weinig voor.
Ik mocht kiezen: bil of been. Heb voor been gekozen. Ben erg bang voor naalden maar deze prik stelt echt niets voor. Je voelt de vloeistof lopen en dat is vreemd maar het doet echt geen pijn ofzo. Ook geen last van stijfheid gehad.
Ik heb het overleefd Van het prikje zelf voelde ik helemaal niks! De vloeistof voelde ik wel, maar toen spoot ze het iets rustiger!!!! Het viel echt reuze mee!!!! En ik ben d'r weer vanaf