Hallo allemaal, Kunnen jullie mij helpen? Ik ben hoogzwanger en twijfel tussen 2 namen, namelijk Sebastian en Jurian. Wat is jullie associatie bij deze namen en wat vinden jullie mooier? Ik hou van hockeynamen die leuk af te korten zijn. In dit geval naar Seb/Sebas en Jur/Jurre. Toch blijf ik twijfelen.... Ben benieuwd naar jullie mening!
Dank voor jullie reacties. Voor degene die Sebastiaan voorstellen.... vinden jullie dit minder gekunsteld? Ik vind dat 'aan' aan het einde van de naam minder mooi. En vind Sebastian ook internationaler. Maar zal hier in de praktijk wel vaak Sebastiaan worden.
+ Ik vind het mooier staan. In het buitenland kan je het zelf alsnog op de Engelse manier uitspreken om het makkelijker te maken.