Misschien meer wat voor gezondheid maar ik zet 'm hier maar. Gisteren na het vrijen merkte mijn man op dat er aan de onderkant van zijn piemel wat bloed zat. Niet veel hoor, een streepje, maar toch. Hij zei dat het vast niks was, maar ik zit er over te tobben. Ik geloof dat ik hier (of op een ander forum?) al eens gelezen heb dat er nog mannen dit af en toe hebben. Zou het kunnen dat het iets met zijn voorhuid te maken heeft? In opgewonden toestand gaat zijn velletje wel van de eikel, maar niet verder, ik kan het niet verder strak naar beneden trekken maar ik heb ook geen idee of dat echt moet. Bij mijn ex lukte dit prima, daar kon het velletje echt helemaal strak getrokken worden tot voorbij de eikelrand. Hij heeft er verder ook geen last van (toch nog nooit wat van gehoord). Zou het daar iets mee te maken kunnen hebben? Dat het toompje of het velletje is gaan bloeden? Ik maak me er toch zorgen in.
Als hij zich er zorgen om maakt even bespreken met de huisarts. Maar denk dat mijn man het absoluut niet kan waarderen dat ik dit zo op een openbaar forum neer zou klappen. Als je twijfelt bespreek dit met je man en bel met een huisarts. Niet op een forum
Ik zou als je man het niet vertrouwd gewoon ff de huisarts bellen al is het maar om gerust gesteld te worden.. en jo85 ik denk dat ieder voor zichzelf kan bepalen wat wel of niet op een forum kan.
Iedereen hier is vrij anoniem en vraagt zich 10000e dingen af met betrekking tot partner dus lekker boeien. Haha maar oke ts succes ik zou toch even afspraak maken met de huisarts
Zeg volgens mij dat MIJN man.... En dat als ze het niet vertrouwd ze met haar man moet praten en een huisarts moet vellen ipv hier. Niemand kan hier naar de penis van haar man kijken.
Oh echt? Mijn man zou het juist een worst wezen zolang ik maar niet zijn volledige naam zou noemen, zijn bsn nummer zou vermelden en een foto van hem er bij zou plaatsen ik zou aan jouw advies dus helaas weinig hebben. Ontopic: het zou prima kunnen dat de voorhuid wat strakker dan normaal is en hij daardoor wat bloed verliest. Maar er kunnen ook tig andere dingen zijn die het zouden kunnen verklaren dus ik denk dat een bezoekje aan de huisarts wel zo verstandig zou zijn.
Als je een wondje bij de penis krijgt in erectie, bloedt dat ook best flink, dus het hoeft echt maar iets kleins te zijn. Mijn man heeft een soort gevoelig plekje op zijn penis waar een flinke ader vlak onder de huid loopt, dit plekje gaat vrij makkelijk open... met echt een bloedbad als gevolg Heel romantisch, allemaal gaasjes en tape om een penis wikkelen Gelukkig heeft hij het nu minder vaak dan vroeger. Lijkt me dat je man zelf wel kan zien waar het bloed vandaan komt en kan beoordelen of het gewoon een wondje is of iets anders?
Tja volgens jouw man, maar daarna toch een oordeel vellen dat de vraag helemaal niet op een forum hoort. Het kan toch dat iemand dit herkent? Vind het prima kunnen op het forum. @ts weet je zeker dat het van je man komt en niet van jou? Als je het niet vertrouwt zou ik even met de dokters assistente overleggen.
Kan natuurlijk best dat er ongemerkt ergens iets beschadigd is wat verder geen kwaad kan. Ik zou me geen zorgen maken tenzij het vaker voor gaat komen. Zou het dus in de gaten houden. Maar bij twijfel gewoon de huisarts bellen.
Weet je zeker dat het niet van jou was? Zou niet direct de huisarts bellen, maar kijken of het de volgende keer weer is.
Oooh ja natuurlijk want je mag niks anders zeggen. Ik adviseerde verder alleen maar om naar een HUISARTS te gaan de anderen adviseren niks anders... Maaruh succes!
Kan best dat de voorhuid inderdaad te strak is, of dat het toompje iets is ingescheurd. Als het eenmalig is, is het niets om je druk over te maken. Komt dit vaker voor dan zou je langs de huisarts kunnen gaan, en nee deze gaat niet gelijk snijden, er zijn ook crèmes om de boel wat losser en soepeler te maken.