Menstruatie, direct weer 'op regel'?

Discussie in 'Na de bevalling' gestart door Elleke, 20 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Elleke

    Elleke Fanatiek lid

    1 mrt 2011
    1.835
    170
    63
    Hallo allemaal! Voor mijn bevalling was ik altijd precies om de 28 dagen ongesteld. Ik ben voor 4 weken geleden de eerste keer ongesteld geworden na mijn bevalling. Nu ben ik benieuwd of dit direct weer op regel is, dus of je direct weer je ongesteldheid om de 4 weken hebt zoals voorheen? Of moet dit allemaal na de bevalling weer komen, en kun je ook gerust eerst om de 6 weken, 5 weken enz. ongesteld zijn?
     
  2. Bri

    Bri Niet meer actief

    Nee, dat hoeft niet.

    Voor m'n zwangerschappen had ik altijd een cyclus van 27-28 dagen.
    Ik werd voor het eerst ongesteld 13 weken na de bevalling. Daarna duurde het 6 weken voor ik het weer werd. En sindsdien om de 26 tot 35 dagen. Dus redelijk regelmatig, maar niet meer zo mooi als voor m'n eerste zwangerschap.
     
  3. frannie82

    frannie82 VIP lid

    28 nov 2010
    10.407
    2
    38
    Ik was juist altijd zo onregelmatig als de pest... Heb ovulatietests moeten gebruiken om mijn eisprong te bepalen, maar nu al 2 keer om de 30 dagen! Hoop dat het zo blijft want dat is wel fijn als we voor nr. 2 gaan tzt :)
    Ik was trouwens na 13 weken pas weer ongesteld.
     
  4. Wilma06

    Wilma06 Actief lid

    3 apr 2007
    264
    0
    0
    Brabant
    Hier na alle zwangerschappen meteen weer regelmatig gelukkig
    Nu zit ik te wachten op mijn eerste menstruatie na de bevalling ben benieuwd
     

Deel Deze Pagina