Weet iemand een goede advocaat die ons kan helpen om een alimentatie verlaging te krijgen? Regio Zuid-Holland of iets erbuiten? We hebben wel een beetje een pittige advocaat nodig!
Alimentatie zijn toch gewoon rekensommetjes en standaard berekeningen voor.Is geen antwoord op je vraag maar als ie omlaag moet kan je dat toch aantonen en kan dat bij iedere advocaat die dat soort dingen regelt lijkt me.
Bij jurofoon kan wel wat informatie opzoeken wat betreft alimentatie. Er wordt trouwens veel verzoeken tot verlaging verwacht, aangezien vanaf 2015 het niet meer aftrekbaar is.
Denk je dat dat in ons voordeel is of juist niet. Bij de draagkracht berekening komt er een bedrag uit van 215 minder als wat mijn man 7 jaar geleden afgesproken heeft met zijn ex..
Ik durf het niet te zeggen. De rechter kijkt naar je draagkracht. Is dat veel veranderd? Buiten je eigen schuld om. Zit daar binnenkort nog een verbetering in? En je moet echt daarvoor met bewijzen komen. Er wordt ook gekeken naar jouw inkomsten, wat zijn de vaste lasten? Zal de ex protest aantekenen? Zijn de inkomsten van de ex verbeterd? Of zit daar binnenkort nog een verbetering in?
Ex werkt niet dus daar verbeterd niks.. bij ons is de draagkracht veranderd omdat er nu meer kinderen zijn.. en nu het belastingvoordeel wegvalt van bijna 100 p. Maand is het bijna niet meer op te brengen..
Goede advocaat kan zeker wel een berg verschil maken hoor, ook al zijn er bepaalde dingen die vast staan w.b alimentatienormen. Wij hadden een geweldige advocaat maar die zit in Amsterdam en was niet heel goedkoop.
Je kunt via advocatenorde.nl.zoeken naar een advocaat met familierecht en alimentatir als specialisatie injouw regio. Dat zegt niet zoveel over kwaliteit/tarief maar wel uit wie je kunt kiezen.
Het hoeft ook niet heel goedkoop hoor. Ik weet dat een redelijk gemiddeld uurtarief 250 euro is geloof ik. Wil je misschien toch de naam vertellen van je advocaat. Via pb mag ook.
O en het moet een pittige advocaat zijn omdat ik nu al weet dat ex geen papieren gaat opsturen, op alles bezwaar gaat maken, alles tot de uiterste datum laat lopen enz.. Zij krijgt gesubsidieerde rechtsbijstand dus dat is makkelijk..
Hier net zo'n ex die alles zo lang mogelijk wilde rekken maar daar kon onze advocaat heel goed op inspelen, echt een hele pittige vrouw die niks zomaar pikte en tot het uiterste ging. Qua prijs zat ze wel onder die 250, geloof rond de 200 per uur. Advocatenkantoor heet AD advocaten (van aalst en daniels) en onze advocaat heet Marie Louise Daniels.
Als je weet welke advocaat je wil, vraag dan een doorverwijzing via het Juridisch Loket. Met een doorverwijzing via het Juridisch Loket krijg je nl. korting op de Eigen Bijdrage (mocht je voor een toevoeging in aanmerking komen). Deze is 54,00 dit jaar. Denk eraan dat je dus ook met een toevoeging, altijd een eigen bijdrage kwijt bent plus griffierechten indien je naar de rechtbank gaat! Wel krijg je in het geval van een toevoeging het laagste griffierecht opgelegd, vanaf 2015 is dat 78,00. Wij hanteren 175,00 per uur maar we zitten niet echt in jouw buurt (in de buurt van Amersfoort).
Helaas krijgen we geen toevoeging.. was het maar zo makkelijk want we zijn eigenlijk ook niet zo rijk dat we zo maar een advocaat kunnen betalen.. en amersfoort is wel uit de richting inderdaad.. helaas want 175 heb ik hier nog niet gevonden.. ligt misschien ook aan de regio waar je in zit..?
Je kan iedere advocaat benaderen hoor, hoeft niet specifiek in je eigen woonplaats of zo te zijn. Waar je alleen rekening dan mee moet houden is reistijden e.d. Zittingen worden toch gedaan in de arrondissementen waar je woont. Maar je valt buiten alle normen voor de toevoeging? www.rvr.org
Als zij geen papieren opstuurt kan er ook geen rekening gehouden worden met haar inkomen, dan wordt hetgeen jullie aandragen als zijnde wat ze ongeveer binnen krijgt aangenomen als waarheid, tenzij zij dus iets anders aantoont! Sowieso is de regeling alimentatie per april 2013 veranderd waardoor ook bij weinig geen draagkracht een minimale bijdrage wordt verwacht! Oftewel bij een alimentatiezaak is het in haar nadeel als ze niks opstuurt! en daar zal haar advocaat haar echt wel op wijzen! Mijn ex reageert ook altijd op het laatste moment, spreek met de advocaat en samen af dat je zorgt dat je steeds rond/op de uiterste datum de mogelijkheid en tijd hebt om alles door te nemen en dus adequaat in kunt springen bij een evt zitting, werkt hier als een tierelier want daardoor is hij al een aantal keer op zijn bek gegaan bij een zitting. In den haag zitten wel een aantal goede, wigman &sardjoe onder andere geen idee wat hun uur tarief is, maar misschien interessant om te vragen.