Wanneer zal jullie kindje voor het eerst in de tripp-trapp kinderstoel met babyinzet? Ik ben erg benieuwd naar jullie ervaringen!
jacob is nu bijna 6 maanden maar hij kan er nog niet in. Hij hangt helemaal. Hij zit ook nog niet zelfstandig, dus we wachten hier nog een poosje.
Ik had ook al zo'n idee dat het nog even zou duren. Maar we hadden het nog niet geprobeerd, dus ik was benieuwd naar ervaringen.
Vanaf maand of zes, zeven. Maar toen nog wel met wat knuffels aan de zijkant en echt korte tijd. Puur om even te eten.
Mijn dochter zit er vanaf een maand of 6 in. Maar niet te lang achter elkaar. Ze kan wel blijven zitten als je haar zittend neerzet, maar ze gaat nog niet zelf zitten. Ze zit in de kinderstoel wel kaarsrechtop, dus ze zit er wel heel goed in. Ik wil alleen dat ze echt zelfstandig gaat zitten, voordat ze er langer in mag.
Mijn zoontje is 7 maanden en we zetten hem er nog niet in. Hij leert nu beter zitten. Dus misschien binnenkort. Het kindje van mijn zus zat er al met 5 maanden in.
Hier met 7 maanden maar alleen om eten te geven en met een dekentje in de rug en links/rechts voor meer steun. Echt goed erin zitten zonder extra steun deed ze pas rond 9 maanden geloof ik.
Met 7 maanden zat ie er in. Hij kon nog niet zelfstandig op de grond zitten maar in de tripp trapp zonder extra steun kon het wel voor het eten.
wij hebben gijs er afgelopen week voor t eerst in gezet.. Gezellig als wij zitten te eten.. Anders ligt ie te huilen in de box.. Hij zit best goed, zonder extra kussentjes of iets dat dienst doet als.. Hij blijft er nog niet heel lang in zitten hoor.. en ook niet alle dagen.. Als ie ligt te spelen laten we hem lekker zn gang gaan..
Ik zou nog even lekker wachten. Stijn ging er pas in toen hij echt zelf kon gaan zitten. Je weet dan zeker dat hun lichaampje het goed aankan.
kindjes mogen pas voor het eerst in de trip trapp zitten (zoals in elke kinder stoel) pas als ze echt zelfstandig kunnen zitten. andres is dit niet goed voor de rug en de heupen.
wij zetten finn er sinds 2 dagen in, maar alleen om even te eten..dus niet langer dan 10 min. ongeveer... ik doe aan de zijkant nog een handdoek, omdat hij nog een beetje naar de zijkant hangt.. hij kan nog niet zelfstandig zitten.. maar eten geven in de wipstoel ging echt niet meer...
Wij hebben ons zoontje er van het weekend voor het eerst ingezet. Dus met 6,5 maand. Hij is ook een flinke knul (9,5 kg), dus qua omvang past het wel. Hij heeft alleen nog geen rompbalans, dus we moeten hem wel even 'stutten' met handdoeken. We laten hem voorlopig nog niet langer dan 5 minuten erin, maar hij vindt het wel helemaal geweldig. Zat als een prinsje om zich heen te kijken!
Thomas zit er nu een week goed in, voorheen leunde hij helemaal naar de zijkant maar nu niet meer. hij zit nu stevig recht op