ik had net ook huisarts gebeld!omdat nu 3maanden nie ongesteld ben en tog heftige buikpijn had! moet nog maand aanzien blijf et zo mag langs komen! noa ik lees ma vaker jou bericht steld me gerust!
Spannend meisje90. Nog even geduld. En dames, ik ben ZENUWACHTIG, niet normaal meer... Mijn temperatuur blijft stijgen, maar eigenlijk durf ik ook niet te hopen en ik word ook echt gek van mijzelf!
Grace: SPannend!!! Hopelijk blijft ie nog 3 dagen hoog. Je zit nu toch op 11 dpo? Wanneer ga je een testje wagen? Djoon: Mijn moeder ging de eerste keer mee, omdat mijn man ook geen vrij kon nemen. Morgen mag ik alleen omdat mijn moeder ziek is. Mijn man ging pas mee toen we die ingreep gingen bespreken. Eind januari gaat ie wel mee, omdat we dan de resultaten gaan bespreken. Hier: mijn ongie is zo goed als over. Wel zo fijn met die inwendige echo morgen
Dat is inderdaad wel fijn ja. Ander wordt het zo'n zooitje Woensdag naar de gyn, vriend gaat mee, en die ochtend gaat er al een testje gewaagd worden...als k het durf, vind het doodeng. In mijn hoofd gaat het nu echt van: JA, het is zo, NEE dat kan niet. Pfff, om gek van te worden. Is het niet zo hoop ik dat ze iets voor me kunnen betekenen bij de gyn.
Inderdaad...al weet ik niet wat ik moet zeggen daar al het wel positief is Maar als het negatief is weet ik in ieder geval zeker dat ik er niet voor niets zit...
Grace; spannend joh. Je hebt ook ee mooie dip gehad. Zo zag mijn zwanger temp kaartje er ook ongv uit. Hoop het echt voor je!! Meisje90; Vervelend dat je nog een maand moet wachten. Als je niet ongi word, meteen weer bellen!! Uitslag bloedtest; Ik ben vanmiddag gebeld door mijn ha. Ik heb een hormoon wat te hoog is en die moet omlaag. Die zorgt ervoor dat mijn cyclus zo lang zijn. Nu heb ik een verwijsbrief van de ha en morgen even een afspraak maken met de fertiliteits arts. Ha had het over medicijnen en helpen om zwanger te worden. Man moet moet en gaat mee. Hij wil er juist heel graag bij zijn en kan gelukkig met zijn collega's regelen om vrij te zijn.
Troelaa, dus iets aanwijsbaar gevonden bij jou. Spannend, ik hoop dat je met hulp snel zwanger wordt. Hier is mijn hoop vervlogen, net al wat bloed op mijn wc papiertje. God wat baal ik. Een cyclus van ruim 50 dagen voor niks. Pff, nu maar hopen dat het snel doorbreekt en we weer verder kunnen
Ja, iets gevonden, ene kant opluchting want er kan wat aan gedaan worden en andere kant baal ik ervan. Maar wij hebben er bijna alles voor over dus hopelijk hebben wij snel een afspraak en mogen we snel zwanger zijn. Ownee, bloed is niet goed En je kaart ziet er zo mooi uit!!
Djoon wij moesten naar het ziekenhuis,heb ook nog nooit een inwendige echo gehad dus ben ook heel zenuwachtig maar ken veel mensen die het gehad hebben en ze zeggen allemaal dat het niet veel voorstelt,het is een naar gevoel want ze zijn tog op een intieme plek bezig maar je moet ook maar denken dat het goed voor je is om is nagekeken te worden en je straks met meer rust verder kan gaan als ze weten wat er wel of niet aan de hand is,en ik ben ook nog net geen jaar bezig en tog al doorgestuurd,ben blij toe want zag het niet meer zitten om nog lang zo door te gaan,als ik weet dat ik niks mankeer of wel en er dan iets voor kan krijgen kan ik veel geruster verder gaan hihi
Had de laatste pagina niet gelezen en nog op de vorige pagina gereageerd haha en meisje90 fijn dat het je geruststelt daar is dit forum voor en grace spannend woensdag!je had alleen een beetje bloed bij afvegen?dan is de hoop nog niet gevlogen tog??ik duim voor je meid!
@grace, aah neeh je temp zag er idd mooi uit! Hopelijk blijft ie moegen nog hoog en is dit niks?? @troelaa, oow spannend zeg! Hopelijk ist iets kleins en kan jet zo weg gaan! En dat jij dan mooi snel zwanger bent @noasofie, ja denk ook ziekenhuis woon niet in zo'n geote stad! Dus is denk ik enige waar het kan ben aan de ene kant zenuwachtig andere kant zoals je zegt ist goed om ff na te laten kijken en ben ook heel noeuwschierig hoe het eruit ziet! Maar miss eerst kennismaking! Als het op rit tijd is ga ik samen met me beste vriendin(als zei kan) als het gunstige tijd is dan gaat vl mee
Inwendige echo; Het steld idd niet zoveel voor. Ik wilde eerste keer ook weglopen. Het is gewoon niet fijn iemand die je net 3 min gesproken hebt, meteen daar beneden gaat kijken Maar denk maar zo, ze zien ze de hele dag door. En als je het een keer hebt gehad denk je ook, was het dat??
Troelaaa: ik krijg er echt zin in hoor!! Klinkt erg uitnodigend Morgen mag ze met die koekeloerdildo bij mij aan de slag. Djoon: ik zit bij een academisch ziekenhuis in een grotere plaats. Dus ik moet ook altijd even reizen. Vind het wel vervelend, kan niet ff snel tussendoor. En op werk wil ik het ook niet echt vertellen, maar ja die tijden/dagen komen niet altijd uit. Moet nu 4 keer in een maand tijd. Gelukkig morgen om half 5 daar zijn, dus ik ga gewoon eerder stoppen en zeg helemaal niks.
Ahahaha sorry, zo leuk is het ook weer niet Schrok wel van dat ding eerste keer wuahaha. mJaa het voelt alleen beetje koud aan. Heb even gemist waarvoor moet jij 4x in de maand?
Uitstrijkje, bloed prikken, echo en bespreken. Echt handig dat het 4 verschillende afspraken zijn. Hoop zo dat het uitstrijkje nu goed is. Van de zomer zijn alle slechte cellen al weggesneden. Dus nu moet ik weer pap1 hebben. Heb ondertussen al zo vaak met mijn benen wijd gelegen dat het me steeds beter af gaat
Ooh grace *hug* Djoon, ik snap wat je bedoelt. Ik was ook wat sip toen ik mijn verwijzing kreeg. Het is n bevestiging dat t niet helemaal normaal is. Ik was natuurlijk ook blij dat ik erkenning kreeg van de dokter en dat t nu nagekeken wordt, maar toch was ik verdrietig dat t niet gewoon net als bij n ander is,. Mooie cycli en na 3 mnd zwanger Wanneer kun je terecht? Noasofia: inwendige echo lijkt me nu niet echt leuk,.. Maar ti's idd voor n goed doel Ben hier op dag 59
En ik had ook n p over t hoofd gezien. Djoon: mijn man gaat wel mee. Ik vond t niet zo nodig (had r niet zo bij stil gestaan beter gezegd), maar hij kwam r zelf mee. Tot nu toe heb ik m alle details van cyclussen en duivels etc bespaard, maar Miss is dit toch wel n moment waarin je elkaar nodig hebt (ik ga dr gemakshalve ff van uit dat t niet in één afspraak is opgelost) .. Hoe denken anderen hier over en hoe gaan jullie dr mee om? Mart ik kan me niet voorstellen dat met m'n benen open liggen ooit gaat wennen, goed preuts is dan ook wel my middle name
Nou idd, Mart. Hoop ook voor je dat alles goed is nu!! Hier net ha weer even gebeld. Maak me beetje zorgen. Ben gaan google op prolactine te hoog. En ik maak mezelf alleen maar bang. Maar assistent zei als het echt te hoog was hadden ze er wel spoed achter gezet, dus daar ga ik dan maar vanuit *zucht*