Hoihoi dames.. uhm ik heb een beetje een onsmakelijk verhaall -_-.. mijn vagina is enorm opgezwollen met name de ingang van mijn vagina is erg dik ..en t is erg vochtig daar beneden ..waterdun.. geen idse hoe dat kan en wat het is enz maar ij dacht misschien hier iemand die er meer over weet ?
Ik herken het wel! Met name na de seks heb ik dit! (En we doen al zo rustig) word er ook niet bepaald vrolijk van. Tis geen schimmel.. Talkpoeder wil overigens wel soms helpen. Tips dus welkom!!
Het gezwollen heeft te maken met het feit dat je vagina meer doorbloed is tijdens je zwangerschap. Tijdens en na seks is de doorbloeding nog beter waardoor je vagina nog meer ka zwellen. Op zich is het niets raars en een fenomeen wat veel vrouwen hebben alleen er nooit over praten.
Zolang het niet jeukt en je geen heel klonterige afscheiding hebt ( Dus geen schimmel ) is 't vrij normaal. Alles is meer doorbloed. Zeker na 't knuffelen!
gelukkig zijn er dus meerdere! maar tis dus niet echt bevoordelijk voor je seksleven want bij mij is t met 1x ook wel klaar .. aangezien het ook pijnlijk kan worden..
Helaas is dat iets wat ook bij een zwangerschap kan horen.. Had het tijdens mn vorige zwangerschap en nu weer. Af en toe haast het gevoel van gebroken vliezen, zo nat kan het voelen in de onderbroek. Gelukkig is dat meteen na de bevalling weer over, heb je wel weer andere 'klachten'
Herken dit ook hoor, t is mijn eigen doos niet meer . Verloskundig geeft aan dat het komt door de doorbloeding, maar ook omdat de weefsels zachter worden om straks die kleine door te kunnen laten. Beetje achterlijke vergelijking, maar moest denken aan een loopse teef, die hebben ook zo n reuze doos! sorrie dames
Heeft inderdaad met de doorbloeding te maken, heb ik ook, en het gevoelige bij mij komt van mijn spataderen op mijn schaamlippen (ook best gênant)
ja tis iets aparts , nu heb ik het weer grrrr !! alsof mn clitoris helemaal is opgezet , t lijkt net een extra schaamlip zo dik ! naja de vorige keer zakte t ook weer af na een dag nu hopelijk ook
Bij mij zelfde, mijn hele vagina is ook donkerder van kleur. Verder is alles dikker en natter daar beneden. Vind t niet fraaier geworden.
Ja..helaas ook herkenbaar, vk zegt dat het erbij hoort,maar wel fijn om te lezen dat meer dames er last van hebben, bedankt TS voor het openen van dit topic! Ik heb het wel constant, zit echt niet lekker meer op de fiets, of op een harde stoel..na de sex zou ik het niet weten, gebeurd momenteel daardoor niet eigenlijk bij mij is het ook in combinatie met een flinke spatader,maar die is op zich nog niet pijnlijk( gelukkig!). Prettig om te lezen dat het na de bevalling weer wegtrekt
Bij mij komt en gaat het gelukkig. Lijkt me echt super irritant als je het constant hebt. Bij mijn dochter had ik het helemaal niet zelfs. Luchtige onderbroekjes is nu wel een must, dat helpt wel!