He dames Ik heb een zoontje van 15 maanden die sinds 1 1/2 week werkelijk om iedere scheet boos wordt en niet een beetje boos maar echt heel boos dat wil zeggen gillen,huilen, bonken met het hoofd op de vloer liggen enz. Heb al vanalles geprobeerd, hem iets anders aanbieden, negeren (waarna hij na 20 min nog steeds hetzelfde doet) sommige zeggen dat hij aan het uitproberen is maar dan zou hij na 20 min toch door moeten hebben dat het geen zin heeft Iemand nog tips?? voordat ik een rol behang koop Gr Joyce
Behang mag je hier komen halen, hoor.. Ik heb nog wel wat over... Zonder gekheid, wat bij Jelle het beste werkt is hem even in de hoek zetten. Daar ben ik met een maand of 16 mee begonnen als hij iets deed wat niet mag en als hij een megadriftbui had. Hij mag best even laten horen dat hij het er niet mee eens is maar hier in huis is mama nog altijd de baas... Het is idd een kwestie van uitproberen maar ik had bij Jelle ook het gevoel dat hij erin bleef hangen en zelf niet uit die driftbui kon komen. Door hem dan 1 minuutje in een hoekje van de keuken te zetten kalmeerde hij weer.. Meestal van verbazing, trouwens... Zo van: "Wat doe je nou, mama?"
ik ken het,kan behoorlijk vervelend zijn! ik negeer hem zodra hij weer begint laat het gewoon op de grond zitten,draai me om en ga wat anders doen. of afleiden werkt ook erg goed,gewoon uit het niets heel vrolijk zeggen,"kijk daar een jelle,dat is een mooie ...",werkt echt goed! succes ermee!