Ik maak het warme eten voor Eliza zelf, alleen heb vaak dezelfde groentes.. Ik weet dat je bv geen ijzelhoudende groentes voor het 1e jaar moet geven, maar wat voor groente mag wel? Ik geef haar nu: Witlof Worteltjes Broccolie bloemkool Sperziebonen Weet iemand nog iets? Ik heb al allerlei site's bekeken maar ik kan het niet vinden, iemand een idee?
Waarom kijk je niet gewoon op de potjes die je kan kopen voor die leeftijd? http://www.keukenkikker.nl/ http://www.tastyweb.nl/thema/baby/recepten Misschien dat je er wat aan hebt! Succes, en voor die kleine: eetsmakelijk!
http://www.borstvoeding.com/voedselintroductie/vast_voedsel/voedselintroductieschema.html Hier precies een schema wat wel en niet kan/mag! Marian