Meiden, Vanochtend met ochtendurine een test gedaan. Na 10 minuten kwam er heel licht een blauwe wat dikkere streep. Maar langer dan toegestaan, hmmm Toen vanmiddag nog een gedaan en hier kwam een heel licht dun lijntje na 1,5 uur pas. Betekend dit iets of denken jullie nee? Ik hoor het graag!
hoi, ik denk niet dat je er van uit moet gaan dat deze positief zijn.. Zou morgen kruidvat 2 voor 5 euro kopen of clear bleu digital. Je bent wel overtijd?
ik zou er eerlijk gezegd ook niet op hopen. zeker na 1.5 uur is echt veel te lang over de afleestijd. ook vind ik de streepjes wat te dun. Zoals Laura zegt: KV 2*5 eens proberen
Ja precies dat is ook zeker waar! Ben nu twee dagen overtijd Morgenochtend inderdaad maar weer proberen pfff Ben echt benieuwd, voel me zo onwijs zwanger
oke spannend! Zou persoonlijk dan met de clear bleu digital doen omdat je dan 100% duidelijkheid hebt van die test... Ik had nog voor de nod lichte streepjes en deed daarom de digital ook. Hoop voor je dat het raak is!
Nee deze streep komt altijd buiten de aflees tijd....negatief dus...helaas! Hoelang ben je gestopt met de pil?
Ben nu ongeveer twee jaar gestopt, maar altijd voorzorgsmaatregelen getroffen. Nu vorige maand besloten er voor te gaan, dus dit is ronde 1. Ik heb nog een kruidvat 2v5 in huis, die zal ik morgenochtend gelijk doen! Geven deze testen inderdaad na bepaalde tijd een lijntje joh? Wat een rare testen.
Ja ik lees het vaker hier dat die verschijnt buiten de aflees tijd. Bij De test van vanmorgen twijfel ik wel inderdaad. Ik duim voor je dat hij morgen duidelijker is!
Ik zie wel een streep bij de onderste en even breed als hoort. Baart alleen zorgen dat het na afleestijd is en dan zou ik zeggen negatief. Maar ik hoop voor je dat je morgen positief test.
Bedankt voor de reacties! De test van vanmorgen is inderdaad een stuk duidelijker dan vanmiddag. Zodra ik morgenochtend de uitslag weet, horen jullie mij. Trusten!!
Ik heb een keer vals positief getest met een soort gelijke test. Die was van de Etos. Toen verscheen de tweede streep ook na de aflees tijd. Hoeft natuurlijk niet voor deze test te gelden. Ik heb betere ervaringen met de 2 voor 5 euro van de Kruidvat. Veel succes morgen! Hopelijk staat er een heel mooi streepje!
Vandaar dat ik een hekel heb aan plus-testen. TS: ik zou als ik jou was een gewone streepjestest als de Kruidvat 2 voor 5 euro proberen of een digitale test van Clearbleu die aangeeft zwanger of niet zwanger.
Nou meiden zojuist weer test gedaan en inderdaad negatief! Schiet mij maar lek ik snap er werkelijk niks meer van. Normaal is mijn cyclus 28 dagen, dit heb ik altijd netje bijgehouden al die jaren, soms wel eens 30 dagen en soms 27 dagen. Deze maand rond mijn eisprong eens ovulatietesten gedaan, deze gaf vandaag precies twee weken geleden positief aan, dus ik denk een vertraagde eisprong. Wij hebben nu precies twee weken geklust! Als ik mijn 28 dagen aanhoudt dan zou ik afgelopen maandag ongesteld moeten worden 6 aug. Dat betekend dat ik nu op een cyclus zit van 31 dagen?!? Snap er echt niks meer van! Lastig lastig
Als je vandaag 2 geleden een posi ovutest had dan was je eisprong zo'n 12-13 dagen geleden en is morgen/overmorgen je nod pas
Je hebt toch wel geklust de 2 weken voor je posi ovu test he? Vervelend dat die andere test zo onduidelijk zijn. De meeste meiden hier zijn fan van de 2v5 en ik hoor daar zeker ook bij, lekker duidelijk! Ik ga voor je duimen dat je gewoon nog te vroeg bent met testen door een laat ei / innesteling.
Haha vandaag echt precies twee weken geleden. Dus twee weken geleden geklust op woensdag en donderdag! Ik raak wel een beetje in de stress want me laatste eerste ongesteldheidsdav was 10 juli!! Heel de week al krampen lichte menstruatie kramp en super gevoelige borsten... zou zo graag iets weten.. want van 28 dagen cyclus naar 31 of langer wordt ik niet vrolijk hoor bah