ik kreeg elk jaar een vergoeding, sommige krijgen het in oktober volgens mij, en andere in december/januari dacht ik. vanwege medicijngebruik, thuishulp etc.. het was een bedrag van 300 euro destijds dacht ik weet iemand of dat nog bestaat, en wat voor bedrag het nu is?
CAK bedoel je ipv CIZ Is WTCG van het CAK zie cak.nl Ik heb gister de brief ontvangen. Zoon en ik krijgen beide 296 ( lage vergoeding). De bedragen zijn sowieso omlaag gegaan ten opzichte van voorgaande jaren. Je moet wel aan de inkomenseis voldoen en minder dan 35000 bruto jaarinkomen hebben, maar als je een kind hebt die ook recht heeft op wtcg en jijzelf ook, en je boven de inkomensgrens zit dan krijgt 1 van de 2 personen het alsnog, maar niet allebei Iedereen die recht heeft krijgt het trouwens december, maar de brief krijg je nu rond deze tijd. Medicijnvergoeding a 99 krijg je in november indien recht.
Ik had een week of 2 terug de brief in huis van CAK. Geen enorm bedrag, maar altijd leuk meegenomen. Krijg het eind november-begin december stond er in.
CAK - Algemene tegemoetkoming 2012 Je kan ook met je digi D inloggen op de site om te kijken of je al in het systeem staat
ik krijg binnenkort iig wel de tegoedkoming eigen risico voor chronisch zieken, heb daar de brief al van gehad. Is het CAK ( ciz indicatieinstelling) Die andere bijdrage wtcg is sinds kort inkomensafhankelijk begreep ik . Dit is de link. Algemene tegemoetkoming Wtcg 2012 | Tegemoetkoming chronisch zieken en gehandicapten (Wtcg) | Rijksoverheid.nl er wordt rekening gehouden met je inkomen van 2010. Wij vallen net onder de grens. 35.1000 voor een echtpaar
echt heerlijk mensen zoals jij/jullie, ben zo blij dat ik op zp zit. bedankt voor het overzicht. ik heb net "de test" gedaan en zou recht hebben op het bedrag wat jij ookal vermelde. digi d zal ik opnieuw moeten aanvragen heb de code een aantal jaren geleden een keer gebruikt daarna niet meer. wel fijn dat het nog bestaat
iedereen reageerde tegelijk zie ik. het is altijd wel een leuk bedrag net voor de feestdagen. mijn "smartegeld" gebruik ik altijd om iets leuks voor me zelf te kopen.
ik twijfel, mobiel ga ik achteruit dus ik wil sparen voor of een 2ehands snorbrommertje weet alleen niet of het gasgeven etc nog lukt met mijn polsen..of ik wil een 2ehands fiets met trapondersteuning.. tegelijkertijd moet ik echt een buffer opbouwen, want ik heb niks om klappen op te vangen dus voelt het egoistisch als ik het zou uitgeven aan mezelf.. hoe dan ook ben ik er heel erg dankbaar voor!!