Morgen kan ik me bloed laten prikken op HCG. Heb al dagen last van beetje roze/bruin bloed bij het afvegen. Dan weer wel en dan weer niet! Had last van een spierpijnachtige pijn in me buik, maar die is nu weg! Had vanmorgen een klontertje en net weer. Daarna is het weer weg! Heb dit nog nooit gehad! Voel totaal niks en heb ook niet de bekende ongi-krampen. Weet me gewoon geen raad! Me temp is al dagen constant 37,2/37,3. Ook heb ik een stekende pijn in me borsten! Wie herkent deze klachten ? Wie oh wie kan me helpen ? Groetjes Marjo
hoi meiss het kunnen klachten zijn van een zwangerschap maar ook van de komende duivels ik heb die klachten altijd als ik ongi moet worden dus.... even wachten nog meiss succes
Weet het meid! Wordt gek van de zenuwen! Nog wijzer geworden ven de pendel? Heb net nog een antwoord gekregen voor december 2006 een jongen. Zou overheerlijk zijn toch! Groetjes en bedankt! Marjo
Waarom doe je niet even een thuistest? Die is nou ook betrouwbaar hoor, als je morgen een bloedtest hebt! Succes! Elmo
Ja is heel spannend! De geduldpet werkt helaas niet nu Natasja. Sorry! Ben veel te nerveus! Denk eerlijk gezegd dat de er vanavond wel zullen komen. Maar moet in elk geval bloed laten prikken. Me arts wil weten of er nisschiend toch ff bevruchting is geweest. Zoja.... wat kan er dan aan de hand zijn? Groetjes!
Nee morgen om tussen 8.00u en 9.00u. En dan om 14.00u bellen voor de uitslag. Vrijdag gesprek met arts. Ben echt bloednerveus! Tril gewoon! Groetjes!
Probeer te relaxen. Je moet maar zo denken.. je bent nu zwanger of je bent het niet. je kunt er niets meer aan veranderen op dit moment van je cyclus. Ga lekker een badje nemen.. kaarsjes aan.. muziekje erbij.. even heerlijk ontspannen.
Zal ik proberen meid! Bedankt voor je steun! Laat het morgen wel weten wat de uitslag was oke. Groetjes!