Hallo, Ik word eind deze week ingeleid via pre-inductie & ballonkatheter de volgende ochtend. Heeft iemand hier ervaring mee want ik maak me toch wel wat zorgen.. Hoop nog steeds dat de bevalling natuurlijk begint maar met 41+ weken is de kans zeer klein
Niemand? Het zit nl zo: De baby is nog niet ingedaald & baarmoedermond is nog niet verweekt, Dus ook nog geen enkele opening. Vrijdag ben ik wel al 42 weken zwanger.. Dus gaan ze donderdag via vaginale tabletten de bbm verweken & vrijdag inleiden via een ballon, gel & later infuus. Omdat ik hierover niet veel info vind, Had ik graag enkele reacties van jullie gekregen. Dankjewel..
ik heb geen ervaring met de vaginale tabletten , wel met de ballonkatheter. ik moest mij op 17 januari 's avonds om 8 uur in het ziekenhuis melden en toen hebben ze een ballonkatheter geplaatst. ze brengen de ballon leeg in en blazen hem dan op. niet pijnlijk wel een raar gevoel. de volgende ochtend om 8 uur had ik 3 cm ontsluiting (moet wel zeggen dat ik met 1 cm begon) toen hebben ze mijn vliezen gebroken en ben ik aan de weeen opwekkers gegaan. om 12 uur had ik 4 cm ontsluiting en hevige weeen door de opwekkers. om 2 uur smiddags uiteindelijk toch maar een ruggeprik genomen en had daarna gelijk 8 cm ontsluiting. om 6 uur had ik 10 cm ontsluiting en om kwart voor 9 is mijn zoon geboren (moest wachten tot de gyn terug was van een keizersnee) lijkt erg lang maar voor mijn gevoel vloog de dag voorbij. weet niet of je dit nog leest maar heel veel succes morgen.