Heey meiden!!! Om een onwijs lang verhaal zo kort mogelijk te maken wil ik even jullie mening/advies. Mijn oom en tante...hebben altijd heel veel voor me betekend. Sinds dat ik een andere vriend heb en zwanger ben...is deze band helemaal verdwenen... :S Hun gaan van verhalen uit die ze van famillie te horen krijgen. Deze verhalen zullen vast wel de waarheid zijn maar het is alleen maar negatief waardoor ze mijn vriend onwijs verkeerd beoordelen. Ook laten ze nu bijna 9 maanden duidelijk zien dat ze onze keuze niet de juiste vinden. Nu heb ik een mailtje opgesteld waarin ik heel duidelijk laat merken dat ik zo niet meer leuk vind! En laat nu na 9 maanden mijn mening ook even duidelijk zien. Ik leg erbij uit dat ik dit doe omdat ik niet mijn rug naar ze toe wil keren omdat ze altijd veel voor mij hebben betekend. Hiervoor zullen ze toch eerst ook mijn verhaal en mijn mening moeten weten. Ik ben alleen zo benauwd voor de verzendknop Ik ben bang dat ze over 10 min aan de tel zitten om vervolgens me helemaal uit te kafferen. Natuurlijk weten we dan wel gelijk onze plek...Maar fijn is dit dan niet. Ik heb in het mailtje gezet dat ze het mailtje even moeten laten bezinken...dat ik ze bel voor mijn bevalling om te horen hoe zij er tegenover staan en hoe zij het contact verder zien. Ik weet nou niet zo goed of ik hier dus goed aan doet...! Misschien dat jullie nog meer ideeën,advies,tips hebben om hiermee om te gaan of wat dan ook!?? Ik hoor graag snel van jullie! Groetjes, Wendy
Altijd praten als je iets dwars zit!!! In dit geval dus mailen. Ik zou als ik jou was het mailtje wél versturen. Zo weten zij tenminste hoe jij er over denkt en wat jou kant van het verhaal is. Mochten ze inderdaad al na 10 min. aan de telefoon hangen om jou uit te kafferen, is dat heeeeel sneu! Het zijn verdorie volwassen mensen mag je van uit gaan... Wel zou ik er rekening mee houden dat mochten ze dat doen, dat je in ieder geval alvast een gevatte opmerking klaar hebt liggen om vervolgens zelf de verbinding te verbreken. Weten zij ook gelijk hun plek Succes meis!
Succes meid! Een mail is altijd een goede manier om je gevoelens te uiten vind ik... Ik zou m niet te vaak doorlezen maar verzenden, de relatie is al slect begrijp ik, dus veel meer kun je er niet mee kapotmaken wel? En als ze je bellen en boos zijn, kun je wellicht zeggen dat ze er eerst even over na moeten denken en dat je dan met ze wil praten?? Maar maak je zeker niet te druk, das niet goed voor je kleintje!! succes! Lonneke
Ik zou het nooit via e-mail doen. Pak de telefoon en zeg dat je last hebt van de situatie. Leg het uit en wacht de reactie af. Is die niet fijn dan vertel je dat gewoon en zeg je dat je het gesprek gaat beëindigen. Vaak werkt dit het beste. Langsgaan en praten is nog beter. Niet angstig zijn voor wie tegenover je staat. Jouw mening/leven telt net zo goed mee als wie dan ook!! Sterkte meis.
nou verzend button maar ingeklikt. Band is nu helemaal niets...! Dus ik verpest er idd niets mee...! Ik merk wel wat er gebeurd...Het zou idd erg onvolwassen zijn als ze mijn mening niet accpeteren. Als ze me gaan uitkafferen al helemaal. Ik hoop dat er na dit mailtje normaal telefonisch contact kan worden gelegd. Wij hopen nog erger dat er een eventueel bezoek kan worden gedaan om elkaars verhaal aan te horen e.d. Aangezien mijn bevalling eraan komt denk ik dat dit allemaal na de bevalling zal gebeuren...Maar dat is dan maar zo...! Ik hoop dat t contact dat we toen hadden hervat kan worden. We merken het wel. Zijn er meer meiden met dit soort situaties?
Hoi Wendy Goed dat je even aan je tante hebt laten weten hoe jij erover denkt. Heb je al een reactie gehad op je mailtje?