He meiden ik ben benieuwd of er nog meer meiden zijn die nu z'n beetje de hele dag misselijk zijn. Het is niet zo dat ik loop te kokken ofzo maar het zit me gewoon niet lekker. Probeer iedere keer al kleine beetjes te eten maar dat helpt nog niet echt. Wie of wie heeft er een paar tips voor me voel me echt belabbert.
Tja, da's inderdaad niet fijn.Heb je de zoekmachine al geprobeerd? Er zijn aardig wat topics met tips tegen die misselijkheid.
Kun je niet veel aandoen Het rustig aandoen en zoveel mogelijk rusten Ik kon niks meer doen dus ik heb een aantal weken niks anders gedaan dan in de zetel gelegen. En gewoon wachten tot het ergste voorbij is
hai je kan wel gember pilletjes proberen die geven meestal verlichting van misselijkheid. groetjes annegie