Vingerafdrukken op fietsscherm verwijderen

Discussie in 'De lounge' gestart door Yummy, 4 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    7 jan 2011
    4.571
    8
    38
    Brabant
    Misschien iets geks, maar ik krijg het niet voor elkaar.
    Ik wilde ons fietsstoeltje met het windscherm op marktplaats zetten maar toen ik het schermpje uit de schuur pakte zag ik dat er vingerafdrukken opzitten. Het zit echt in het scherm lijkt het wel, het is geen afdruk van verf oid.
    Nu heb ik net met een schuursponsje en honderd middeltjes geprobeerd om het eraf te krijgen maar dat lukt niet.

    Heeft iemand nog een idee hoe ik dit eraf kan krijgen? Het zijn overduidelijk de vingers van mijn vriend :D en hij weet nog dat dit zo is sinds hij in de winter dat scherm eens zo beetpakte (toen het bevroren was) en sindsdien staat die afdruk dus op het scherm ;)

    Hebben jullie een idee hoe ik dit eraf krijg?
     
  2. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Zijn het gewoon vetvlekken of echt van iets als olie etc ?
     
  3. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    7 jan 2011
    4.571
    8
    38
    Brabant
    Ik heb geen idee, ik denk iets olie-achtigs misschien. Het ziet er best gek uit, net alsof het er helemaal ingetrokken is
     
  4. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    heb je al een simpele ontvetter als wasbenzine of afwasmiddel geprobeerd ?
     

Deel Deze Pagina