Wij zijn op zoek naar een ander ziekenhuis. Maar hebben geen idee wat de "betere" ziekenhuizen zijn voor IVF/ICSI. Nu zal dit heel persoonlijk zijn maar er zijn denk ik wel ziekenhuizen die goed bekend staan en in mijn geval zich meer verdiepen in mijn ziekte Endometriose. Hebben jullie tips? of goede ervaringen in bepaalde ziekenhuizen. We zitten ook aan België te denken. Zag ook het Elisabeth ziekenhuis in Tilburg voorbij komen. Uurtje rijden voor ons en Begië 2 uur. Twijfel slaat toe wat gaan we doen. Ik moet waarschijnlijk ook eerst weer geopereerd wordt voor een eileider verwijdering. Maar wil dit eigenlijk niet meer in ons huidige ziekenhuis. Tips zijn welkom. Groeten Izzy
Hai izzy, wij zijn destijds doorgestuurd naar het umc radboud in nijmegen omdat ze hier meer gespecialiseerd zijn op infertiliteit dan n een gemiddeld plaatselijk ziekenhuis. Ik merkte het ook direct toen we de intake hadden: zoveel professioneler, en zie het resultaat! Meid, succes met deze moeilijke afwegingen! Groetjes, amy
Hoi Amy, Het Radbout zie ik idd ook veel langskomen. Ik ga maar een beetje rond bellen wat de wachttijden zijn voor een intake. Het kan ook geen maanden duren anders ben ik bang dat de Endo weer erger gaat worden. Super gefeliciteerd het kan dus wel!
Ik heb 2 ivf pogingen gedaan in het radboud en 1 in geertgen. Voor icsi staat dusseldorf zeer goed aangeschreven... Dit ziekenhuis doet aan samenwerking, dus bijvoorbeeld echo's dichter bij huis en vanaf de punctie alles daar.
En ik zou je weer een ander zkh aanbevelen: Gent. Kundig, vriendelijk, ze kijken maar je als persoon en ze zijn er verder dan in nederland. Succes met kiezen meid!
Wij hebben ook besloten om naar een ander ziekenhuis te gaan. We zitten nu in Arnhem (utrecht tp). 2 pogingen mislukt en we liggen gewoon niet op 1 lijn. Ik heb nog 1 cryo die we gaan proberen terug te plaatsen maar hebben al wel een intake gesprek staan in Dusseldorf. Wachttijd is daar zo'n 5 maanden nu. Wel een nederlandse arts en assistentes. Ze hebben daar gewoon meer mogelijkheden dan hier in Nederland. Waaronder Assisted Hatching en betere invries protocollen.
Poeh 5 maanden wachttijd? Dat vind ik wel lang zeg.. Wij willen voor de allerlaatste poging ook heel graag AH. Maar 5 maanden.. Weet niet of ik dat nog trek.....
bedankt dames wij neigen ook naar het buitenland. Duitsland was ik bang voor de taal maar ik begrijp nu dat er Nederlands sprekende artsen zitten. Dat is wel zo prettig. Alleen een wachttijd van 5 maanden gaat hem niet worden helaas ivm de Endometriose. We hebben nu een afspraak staan voor een intake gesprek in Gent op 22 mei. Vindt ik nog wel vrij snel en zijn we erg blij mee. Ik weet alleen nog niet of ze in Gent ook een beetje bekend zijn met Endometriose patiënten.