Hallo ik heb een onregelmatige cyclus van 25,28,30 en 31 dagen meestal 25 of 28 heb menstruatie gekregen: 21 januari 14 febr 12 maart 5 april 5 mei heb geklust 16,17 en 20 mei kan ik al zwanger zijn? en wanneer kan ik testen? heb ovulatie testen gebruikt van kruidvat(fotos in mijn album) vanaf 18 mei maar die kloppen niet helemaal en heb nog steeds een zichtbaar streepje. Wie kan bij helpen?
Het best kun je de langste cyclus aanhouden. Dan is de kans dat je te vroeg test zo klein mogelijk.. Maar met mijn cyclus van 30-45, testte ik ook weleens op 31-32. Alleen is er dan een kans dat je nog niet positief test, en een week later wel.. In jou geval zou je met klussen op dag 16, pas op 30 mei testen. Misschien een dag of 2 eerder al, maar de 24 een positieve zou wel erg vroeg zijn.
Ik denk wel dat je altijd goed zit nu, gezien je vorige cyclussen. Zou van de langste uitgaan en dan pas praten over overtijd.. Succes@!
ok bedankt deepfreez dan zal ik nog een paar dagen moeten wachten. bedankt summer1987 ja ik hoop ook dat ik goed zit