help

Discussion in 'Voeding' started by sjanniee, Nov 18, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sjanniee

    sjanniee Fanatiek lid

    Aug 15, 2012
    1,533
    0
    0
    Mijn dochtertje is nu 2 maanden en zit sinds 2 weken op
    150 + 5 voeding.
    Echter sinds 3 dagen begint ze als een zotte te zuigen op haar handjes na de voeding. ( speen of pink wil ze dan niet )Eerder moesten we haar altijd wakker maken voor de fles, maar de laatste 3 dagen red ze maar net om 4 uur tussen de voeding te laten ( vaak komt ze ook al na drie en halve uur )
    Ook zeurt ze vaak nog na een voeding.
    Heeft mijn dochtertje te weinig aan die 150 cc ??
    Ze weegt nu ongeveer 5 kilo.
     
  2. Ikdus

    Ikdus VIP lid

    Aug 1, 2008
    10,695
    15
    38
    Dat zou best kunnen. Je kan ophogen naar 180/6 of wat meer water toevoegen.
    En als 180/6 niet genoeg is misschien kijken voor voeding voor hongerige babies.

    Mijn dochter zat ook heel snel op 180/6 en voor de fles kreeg ze nog bv.
    En ze hield het er maar 3 uur vol mee. Ik ben uit eindelijk met 2,5 begonnen met rijstebloempap. Het ging toen al stukken beter maar nu ze fruit en groente krijgt faat het pas echt goed met de tijden. Alleen komt ze nog steeds in de nacht. Ze is nu 5,5 mnd
     
  3. Skorpy

    Skorpy Lid

    Nov 2, 2012
    12
    0
    0
    fulltime moeder
    Haarlem
    Het kan ook een periode zijn. Mijn ventje trok het NET AAN 3 uur. vaak kwam hij met 2 uur al dat ie honger had. Toen ben ik Hongerige voeding gaan halen en dat gemend met normaal voeding *bijv 3 om 2* en een goede regelmaat. Toen was het eigenlijk over. Nu zit ik sinds een maandje ofzo weer op alleen de normale voeding en hij gaat ermee akkoord.
     

Share This Page