Help!!!

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by sermar84, Sep 16, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    spannend hoor! ik vond je eerste test wel positief, en zonder hcg, geen 2e streep, lijkt me. Hebben ze in suriname geen test die op de kv lijkt? Of vraag ik nu iets raars? :)
     
  2. sermar84

    sermar84 Lid

    Jul 22, 2013
    99
    1
    0
    @mamabri: haha nee het is geen rare vraag hoor. Maar geen 2v5 hier te vinden. Bij de apotheek hebben ze wel steeds verschillende soorten maar het is in een standaard witte verpakking alleen met de instrukties en vervaldatum erop. Geen merk erop niks :( Stom he? Ik ga 1 deze dagen kijken in een DIO drugstore wat ze hebben. Die digitale van CB met weken indicatie zouden ze ook moeten verkopen scheelt een hoop getuur ;)
     
  3. sermar84

    sermar84 Lid

    Jul 22, 2013
    99
    1
    0
    Daarnet ongi krampen en bruinverlies dus vrees het ergste :(
     
  4. Mama Aapje

    Mama Aapje Actief lid

    Mar 6, 2013
    133
    1
    18
    NULL
    NULL
    He bah!!
    Je test vond ik toch echt wel duidelijk.
    Heb je die Dio test nog wel gekocht? En gedaan?
    En bruinverlies kan oud bloed zijn he!
    Ik hoop echt voor je dat het niet doorzet!

    Succes!

    X
     
  5. sermar84

    sermar84 Lid

    Jul 22, 2013
    99
    1
    0

    Dankjewel meis! Tot nu toe geen bruin meer, alleen bij t afvegen beetje roze en de krampen zijn ook weg, dus kijk t ff aan. Nee de DIO test ga ik straks kopen dan ga ik in t weekend testen als t roze/bruin verlies is gestopt.
    Zodra ik wat weet kom ik posten :)

    Xxx
     

Share This Page