Bloedverlies en afnemende kwaaltjes

Discussion in 'Zwangerschap' started by Elyssa90, Dec 23, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Elyssa90

    Elyssa90 Lid

    Dec 23, 2015
    14
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi,

    Ik weet dat er al veel over gesproken is....
    Ik ben 6.4weken zwanger en op 6 weken rond had ik helderrood bloedverlies met een mini slijm stolseltje. Het zat alleen op het toiletpapier na toiletbezoek.
    In paniek de VK gebeld en die gaf aan afwachten, het kan twee kanten op gaan.
    Nu sinds vandaag, 4 dagen later dus, nog amper last van mijn borsten. Deze waren vrij gespannen en misselijkheid kwam met vlagen. Niet kotsen maar soms veel boeren en geen trek hebben. Dit is ook weg.
    Wie herkent dit?
    Ik kan over een week terecht voor een echo en heb me mega zorgen gemaakt........
    Liefs Elyssa.
     
  2. Jeszjuh

    Jeszjuh Fanatiek lid

    Jun 22, 2013
    1,253
    13
    38
    Lijkt mij dat je met een miskraam toch wel meer bloed verliest dan alleen op je wcpapiertje... Helaas afwachten ben ik bang...
     
  3. Oreokoekje

    Oreokoekje Actief lid

    Oct 24, 2013
    434
    1
    16
    Het is helaas afwachten. Ik wil niemand bang maken net mijn verhaal maar zo is helaas bij mij wel op gang gekomen :(. Hoeft natuurlijk niet te betekenen dat dat ook bij jou zo is.
     
  4. Lieflief

    Lieflief Fanatiek lid

    Jan 12, 2013
    1,714
    205
    63
    Coƶrdinator/ Teamcoach
    omgeving Zwolle
    Ik zou gewoon nog een keer de vk bellen om te vragen naar een echo. Ze kunnen nu echt wel iets zien en er zou een hartje moeten kloppen. Dan heb je iig zekerheid.
    Anders zou je ook nog een pretecho kunnen maken, alleen moet je die wel zelf betalen, maar dan weet je wel waar je aan toe bent.

    Het kan beide kanten op gaan.
    Sterkte meid!
     
  5. Sannie86

    Sannie86 Actief lid

    Mar 29, 2015
    179
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bij mij eindigde hetzelfde in een miskraam sterkte meid hopelijk is er niets aan de hand
     
  6. Marisha

    Marisha Fanatiek lid

    Jul 15, 2006
    2,728
    0
    0
    Bediende
    Belgiƫ
    Hier sinds week 6 tot vorige week in totaal 2 weken bloed/bruinverlies gehad waarbij soms echt heel veel (niet gewoon bij afvegen) en toch gaat alles goed... Het kan dus alle kanten uit dus probeer wel moed te houden. Mag je echt niet vroeger op echo? Ze zouden op zijn minst nu al kunnen zien of de vruchtzak op de juiste plaats zit en de bm rustig is... Geen garantie maar toch wel een geruststelling denk ik!
     
  7. Elyssa90

    Elyssa90 Lid

    Dec 23, 2015
    14
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dank voor jullie reacties.
    Ik ben inderdaad bang voor een miskraam maar probeer toch wel wat hoop te houden.
    Ik ga morgen ochtend maar weer bellen (kan dus alleen s ochtends.....)
    T is gewoon lastig dat de kerst er tussen zit!

    De meiden bij wie het een miskraam werd; hadden jullie krampen oid?
    Wat dat heb ik helemaal niet.
     
  8. Elyssa90

    Elyssa90 Lid

    Dec 23, 2015
    14
    0
    0
    NULL
    NULL
    En hoe lang duurde het voordat de miskraam op gang kwam?
    Ieder lichaam is anders, i know.....
     
  9. Joppie1

    Joppie1 Niet meer actief

    Hoi Elyssa,

    Afnemende en later weer toenemende kwaaltjes had ik ook. En ook best veel en vaak rood bloedverlies. Ik werd er ook stikonzeker van! Gelukkig ging het goed en kregen we een zoon.
    Later wel een miskraam gehad, maar daarbij had ik ineens heel veel bloedverlies en ook flinke krampen die leken op lichte weeƫn.

    Ik hoop dat alles goed gaat bij je en ik snap heel goed dat je je zorgen maakt. Lastig dat je niet even naar binnen kunt kijken. Wachten duurt dan lang! Heel veel sterkte en probeer wat afleiding te zoeken!
     
  10. Bella28

    Bella28 Fanatiek lid

    Apr 9, 2015
    1,261
    315
    83
    Female
    NULL
    NULL
    Ik had geen krampen.. ineens veel bloedverlies en stolsels
     
  11. Aylin16

    Aylin16 Fanatiek lid

    Jul 19, 2008
    3,660
    0
    0
    Ik heb 2 zwangerschappen gehad met bloedverlies. 2 gezonde kids gekregen. Bij mijn ma verloor ik geen druppel bloed terwijl we met 10 weken op de echo zagen dat het al heel vroeg was mis gegaan. Bloedverlies in het begin van de zwangerschap hoeft er niet altijd op te wijzen dat het ook mis gaat. Afnemende kwaaltjes betekenen niet altijd dat het mis is. Bij mijn zwangerschappen was dit ook heel verschillend. Probeer je niet te druk te maken je hebt helaas er zelf geen invloed op of het goed zit of niet. Sterkte!
     
  12. Elyssa90

    Elyssa90 Lid

    Dec 23, 2015
    14
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bedankt voor de berichtjes.
    Ik weet eigenlijk ook wel dat iedere zwangerschap ander is..... Maar toch hoop je op wat positieve berichtjes.
    Ik moet toch maar afwachten tot woensdag en genieten van de kerstdagen.....
    Fijne dagen allemaal xx
     
  13. Oreokoekje

    Oreokoekje Actief lid

    Oct 24, 2013
    434
    1
    16
    Ik ook, en lichte rugpijn. Maar ik duim voor je en inderdaad: probeer lekker te genieten! Fijne dagen!
     
  14. Kaila

    Kaila Fanatiek lid

    Mar 7, 2014
    1,593
    215
    63
    Vervelend dit, Elyssa! Zeker omdat het zo precies uitkomt rond de kerst...
    Ik zit in het zelfde schuitje... Sinds vorige week bruin verlies en gisteren ook een plas rood. :( Nu is het weer over gegaan op bruin, maar ik ben natuurlijk super onzeker.
    Hier zijn sinds een paar dagen de kwaaltjes die ik daarvoor wel had (buikpijn, misselijk, erg moe) ook een beetje afgenomen.

    Ik hoop zo dat het voor ons allebei niks te betekenen heeft.
     
  15. Jenala

    Jenala Fanatiek lid

    Apr 16, 2010
    1,906
    60
    48
    Ik heb deze zwangerschap zeker 5X bloed verlies gehad. En nu vanaf 9 weken niet meer gelukkig.
    Maar de onzekerheid is vreselijk. Veel sterkte, hopelijk valt het allemaal mee.
     
  16. Ballon

    Ballon Niet meer actief

    Wat vervelend en wat slecht dat je pas volgende week terecht kunt!
    Ik vind het eigenlijk belachelijk, er is toch een noodnummer? Tegen mij zegt de vk, bij bloedverlies direct bellen en komen! Dit vind ik ook heel normaal. Ik zou het noodnummer bellen en eisten dat je gezien wikt worden, het is een paar minuten werk en dienst hebben ze toch.

    Afnemende kwaaltjes hoeven niks te betekenen, de ene dag voel je je beter dan de andere. Maar in combinatie met het bloedverlies snap ik dat je onzeker bent!
    Dus; gewoon bellen!

    Succes meid!
     
  17. Elyssa90

    Elyssa90 Lid

    Dec 23, 2015
    14
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja het voelde ook een beetje alsof ik werd weggestuurd ofzo Ballon......

    He wat vervelend Kaila! Hoe ver ben jij en wanneer mag jij voor een echo?
    Xx
     
  18. Kaila

    Kaila Fanatiek lid

    Mar 7, 2014
    1,593
    215
    63
    Ik ben nu 6 weken en 3 dagen, ietsje minder ver dan jij, maar ongeveer gelijk. Ik heb de 30e mijn eerste echo, jij ook zoiets geloof ik, toch?

    Nog bloedverlies gehad? Of is het (hopelijk!) gestopt?
     
  19. Ballon

    Ballon Niet meer actief

    Gewoon bellen en zeggen dat het je toch niet lekker zit en dat je wilt dat er nu naar gekeken wordt!
    Nog bloedverlies gehad?
     
  20. Elyssa90

    Elyssa90 Lid

    Dec 23, 2015
    14
    0
    0
    NULL
    NULL
    Geen bloedverlies gelukkig..... Houd de hoop hoog :)
    Jij Kaila?
    Ik ook de 30e inderdaad.
    Spannend!
     

Share This Page