Hallo Ik heb afgelopen vrijdag getest met de cb digital en kreeg zwanger 1-2 weken. Nu kon ik mezelf vandaag uit enthousiasme niet bedwingen maar kreeg weer 1-2 weken terwijl ik 4.3 weken ben. Ergens vermoed ik wel dat mijn hcg maar langzaam stijgt maar zou hij in 4a5 dagen niet al 2-3 weken moeten aangeven? Hoe ging dit bij jullie (met evt trage opbouw hcg)?
Stel dat je vrijdag net 1-2 had = 25 eh hcg, zondag 50, dinsdag 100, dus vandaag nog geen 200. Ik had 9 dpo 1-2, 13 dpo ook nog en 14 dpo 2-3. Officieel zou hij morgen of vrijdag wel echt 2-3 aan moeten geven met goed stijgend hcg.
Hmm dat klinkt tot nu toe niet heeeeel hoopvol. Ik moet zeggen dat het wel beide met middagurine is gedaan en wel met 2 grote bakken thee in de ochtend.
Hier met 9 dpo 1-2. Met 14 dpo 2-3. Met 19 dpo 3+ Dit keer maak ik veel hcg aan had met 14 en ik 15 dpo elke test knal. Normaal zijn ze dan minder knal rond die tijd. Maar bij iedere lichaam is dat weer anders. De ene keer stijgt de hcg wat trager dan de andere keer . Als het maar stijgt en er een stijging in blijft zitten is het goed zei mijn huisarts.
Hier de 1-2 op 10 dpo en de 2-3 met 12 dpo. Maaaaaaarr... de innesteling had ik al op 4 dpo en ook snelstijgend hcg, dus aan mij heb je niet zoveel
1e zwangerschap met 17 dpi 2-3 (werd miskraam) Zwangerschap zoontje 13 dpo 1-2 en 20 dpi 2-3. Met 5+5 : 3+ Deze zwangerschap (tweeling): heb pas met CB getest op 16 dpo toen 2-3 En met 5+3: 3+. Maar ik hou dit altijd aan: hij zou 7 dagen nadat hij 1-2 heeft gegeven wel 2-3 moeten geven. Echter zijn er natuurlijk uitzonderingen hoor. Maar als de CB niet steeg bij mij dan was het nooit een goed teken. 1e En 3e MK bleef hij op 2-3 hangen en 2e MK bij 1-2.
Ik denk dat je je nog helemaal geen zorgen moet maken. Ieder lichaam is anders.. en wat ik eerder las vind ik wel een goeie: een week na je 1-2 test zou je 2-3 verwachten. Hoe zien je andere testjes eruit? Of maak je geen rijtje met oploop?
Ja ik test wel door met kv 2v5 en die laat wel oploop zien (irritant dat ze niet willen knallen zelfs nu op 18dpo). Ik test morgen nog wel kv en als die oploopt doe ik zaterdagochtend weer een clear blue denk ik.
Meestal is het zo als kruidvat streepje even donker is als controle dat je 2-3 hebt. Is hij veel donkerder heb je +3. Dus ik zou me echt pas beginnenn zorgen maken als je vrijdag geen streep hebt die bijna even donker is als controle. En dan nog zegt het niet altijd iets hoor. Heb je een foto van je oploop?
Lijkt me een prima oploop in 1 dag hoor. Weet je in begin is je HCG nog zo laag dat een verdubbeling in 2 dagen echt een minimale oploop in kleur geeft. Nu zal hij denk ik over 1/2 dagen wel knallen. Want nu is je HCG al zo hoog dat een verdubbeling absoluut natuurlijk veel hoger is en de lijn dus veel donkerder wordt. (Volg je t nog?). Dus ik zou zeggen dat die CB toch zaterdag wel 2-3 moet geven.
Ik snap wat je bedoeld. Van 25hcg naar 50 in 2 dagen of van 200 naar 400 is een groter verschil, zo toch? Laten we duimen voor een 2-3 op zaterdag, die dan direct mee kan naar de schoonouders
Vind de oploop er nu ook goed uit zien hoor. Denk dat met zon lijntje je gister net op het randje hebt gezeten? Deed hij er lang over voordat de 1-2 kwam te staan?
Haha ja hij nam er, net als afgelopen vrijdag, bijna de volle 3 minuten van. Zwanger kwam overigens gisteren wel vrij snel in beeld.
met je kv test van gister zou ik denk ik ook 1-2 hebben gehad. die van vandaag zou denk ik wel 2-3 aangeven. ik had pas paar dagen na nod getest en kreeg 2-3. ik heb toen 5 dagen later de andere gedaan en had 3+. die 3+ deed die ook vrij lang over waardoor ik denk dat het ook op het randje was met 2-3