HELP

Discussion in 'Eerste symptomen' started by Natashade, Jul 18, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Natashade

    Natashade Nieuw lid

    Jul 18, 2008
    2
    0
    0
    Hallo allemaal,

    ik heb een vraagje.

    1 july was mijn laaste menstruatie dag en ik heb verder niet meer de pil geslikt. gister kreeg licht bruine bloed en vandaag echte bloed. normaal moet je toch 14 dagen tellen en dan ben je het meest vruchtbaar. ik heb deze dagen geen gemeenschap gehad, dus eigenlijk ben ik niet zwanger.

    maar waarom bloed ik dan. en ookal zou het menstruatie zijn hoe komt het zo snel terug? ik moet dan pas in augustus weer? :oops:

    alvast bedankt

    sabrina
     
  2. Butterfly26

    Butterfly26 Fanatiek lid

    Apr 4, 2008
    2,746
    0
    0
    Verzorgende VIG
    Utrecht
    Ik denk dat jeje eisprong hebt gehad..
    Dan kan je namelijk ook een lichte bloeding krijgen!
     
  3. nicoline78

    Jul 20, 2008
    75
    0
    0
    Beste Sabrina,

    Als je 1 juli je laatste menstruatiedag had, en daarvoor nog de pil slikte, kan het nu best opnieuw een menstruatie zijn. Je nieuwe cyclus moet dan nog op gang komen en de eerste maanden na het stoppen met de pil kan een cyclus zeer wisselend zijn van duur. Je kan bijvoorbeeld na 3 weken al weer ongesteld worden, maar ook pas na 8 weken, dat maakt het erg moeilijk om te voorspellen wanneer je ovuleert (als je het niet voelt), of wanneer je je volgende menstruatie moet verwachten.

    succes!
    nicoline
     
  4. Natashade

    Natashade Nieuw lid

    Jul 18, 2008
    2
    0
    0
    Bedankt voor jullie reactie

    groetjes,
    Sabrina
     

Share This Page