ja wat een belachelijke opmerking! met het verkeerde been uit bed gestapt zeker.. Harstikke fijn dat je wordt meegenomen in de volgende ronde En het zou natuurlijk super zijn als je het ook echt tot januari kunt volhouden. Al het geld is natuurlijk altijd welkom!! Super gedaan hoor meid!!
@ Mama & @ dieseltje Thanks meiden! Zulke die zijn denk ik jaloers ofzo..8) Trek ik me niks van aan! Ik heb het naar mijn gevoel goed gedaan! En daar gaat t om! En ik laat t zeker weten nog ff horen wat het is geworden! Maar ik heb er nu wel rust van,het is goed zo! Liefs,xxx
Wat is fout dan? Dat ze tenminste wil proberen te werken en eerlijk is geweest op haar sollicitatiegesprek? Zal wel aan mij liggen, maar ik snap het niet. TS; fijn dat je naar het gevoel hebt geluisterd, ik duim voor je!
Hey meid, fijn dat je wordt meegenomen En wordt je dan alleen bezorger of ook sorteerder? Hier bij ons zijn het allemaal moeders die bezorgen als de kids op school zitten. De 50 plussers zitten op het sorteercentrum en daar haal je je post gesorteerd en al op. Ik heb zelf in de post gelopen (ook tijdens kerst) en vond het niet heel erg zwaar hoor. Je bent lekker buiten, je kan even pauze nemen wanneer je het nodig hebt. Een goede fiets is fijn en geeft je zeker meer bezorgplezier . Ik werk nu in het onderwijs en dat vind ik veel zwaarder... trouwens, als ik jou was zal ik nog wel iets proberen te vinden tot je met verlof gaat, je hebt dan tijdens je verlof nl dat inkomen en anders nemen ze het gemiddelde van de afgelopen 2 jaar.
Yesss! Aangenomen!!! Voor een 3 maanden contract, dus van 1 oktober tot 1 Januari! Helemaal in de wolken nu! Liefs,xxx Diamaria