Hallo allemaal, Ik heb een vraagje. Ik heb in mijn laatste pil week een pil vergeten, de volgende avond heb ik er dus 2 tegelijk ingenomen. Die week erna wat ik gewoon ongesteld, alleen toen ik weer met de pil begonnen moest, ben ik begonnen aan een andere pil. Ik heb minstens 4 jaar aan 1 gezeten, en nu ineens overgestapt omdat ik bij die andere continu misselijk wat. Die pil heb ik de 3 weken volgehouden en zit nu in mijn stopweek (moet waarschijnlijk vandaag of morgen ongesteld worden, sws niet later). Maar ik heb sinds ongeveer 2 weken continu het gevoel alsof er wat in mijn buik zit, bij bukken, als ik met me buik ergens tegen aan leun, als je armen te zwaar op mijn buik liggen. Verder heb ik geen last van buikpijn. Normaal gesproken heb ik pas in de stopweek, en een paar dagen ervoor wat klachten voor mijn menstruatie, maar nu al 2 weken voor die tijd. En dit heb ik nog nooit gevoeld. Als je aan de pil bent is je menstruatie niet een "echte" menstruatie, dus je kan gewoon ongesteld worden ookal ben je zwanger (vooral de eerste 3 maanden). Wat denken jullie... Kan ik zwanger zijn, of is er totaal wat anders aan de hand? Ps. Ik heb vlak voor de vergeten pil, en na de vergeten pil, en in de nieuwe pil wel seksueel contact gehad. Ik hoop op een snel en serieus, eerlijk antwoord. Groetjes Simone (19 jaar)
Als je zelf al aangeeft een pil vergeten te zijn dan zou je er goed aan doen een zwangerschapstest te doen. Je kunt zwanger zijn! Succes met testen!
Sorry voor sommige typ fouten! Het gevoel in mijn buik is trouwens: Onderin, in me navel waar je normaal gesproken ook buikpijn hebt als je ongesteld wordt, en dan voelt het echt alsof er een bult in zit, of nouja, niet echt een bult maar hoe moet ik dit eens uitleggen, echt net alsof er wat in de weg zit.. Mijn gevoel zegt ook steeds, ik heb een idee dat ik niet moet vallen of dat ik een klap op me buik moet krijgen het is echt heel apart
Maar is het niet zo dat als ik na de vergeten pil, in mijn stopweek gewoon ongesteld ben geworden, een teken is van nier zwanger zijn? Ondanks het natuurlijk, met de pil niet altijd wat zegt.... Maar..... Heb je daar enig idee van? Als ik vandaag of morgen gewoon, of een klein beetje (miss minder als normaal), ongesteld zou worden. Ben ik dan niet zwanger , of heb ik dan alsnog kans, omdat het niks zegt en moet ik dan alsnog een test doen?
Ik zou een test doen, ook bloedverlies kan bij een vroege zwangerschap voorkomen. Met een test kun je alle onzekerheid wegnemen. Succes!
Oké, dankjewel voor je informatie. Ik ben altijd zo bang dat de test negatief geeft terwijl hij positief zou moeten zijn! Kan ik ook gewoon morgenochtend of die ochtend eens testen, terwijl ik "ongesteld" ben, op dat moment... Groetjes.
Door de pil ben je kunstmatig ongesteld en kun je dus gewoon ongesteld zijn terwijl je zwanger bent. Daarnaast verliezen sommige vrouwen bloed tijdens hun zwangerschap. Ik zou even testen als ik jou was dan weet je het zeker. Wat ook zou kunnen maar dat verklaart t gevoel in je buik niet zo, maar dat je anders reageert op de pil die je ju gebruikt dan de vorige pil omdat de samenstelling van de hormonen anders kan zijn.
Ja dat is inderdaad waar. Ik zat er ookal aan te denken dat het inderdaad misschien door de nieuwe pil kon komen, maar kwam er iedere ook op terecht dat "het gevoel" in mijn buik dat niet kon verklaren, vandaar deze vragen. Vandaag moet ik ongesteld worden. We houden het even in de gaten. En als dit gevoel blijft doe ik een zwangerschapstest, misschien doe ik die sowieso wel. Bedankt!
Hoezo wachten met de test? Zo'n testje is zo duur niet bij de kruidvat hoor en je weet meteen waar je aan toe bent daarna
Ja dat is ook wel zo, heb altijd alleen toch het idee als ik ongesteld ben, ben ik toch niet zwanger, als de ongesteldheid net zo is als anders tijdens de pil. Maar ja, zoals jullie zeggen je weet het inderdaadl nooit Ga waarschijnlijk wel even testje halen dit weekend. Als het lukt, beek werken die week erna anders.
Heb je de andere pillen altijd op een zelfde tijdstip ingenomen, behalve dan die ene? Als je de andere pillen namelijk keurig hebt geslikt, is er weinig kans dat je door deze vergeten pil zwanger zou zijn geraakt. Uiteraard is er altijd toch een kans. Een test kan je uitsluitsel geven. Succes!
Ik kan eigenlijk nog geen test doen, want die kan je ongeveer pas na 4 weken doen toch? Dat die betrouwbaar is. Dus weet niet of het al kan?
Die test kun je twee weken na de sex doen. Dan is het al betrouwbaar. En het schijnt dat 1 pil vergeten nog niet zo'n groot probleem is. Bovendien ben je hem eigenlijk niet vergeten, maar heb je hem te laat ingenomen. Testen dus.
Ja dat wel, maar de ene keer neem ik ze half 11 savonds de andere keer half 10andwre keer half 12 of half 1. Maar vaak wel doe tijd. Alleen ik ben ook na 4 jaar overgestapt ineens op een andere pil, dus dat zou ook mee kunnen spelen?
Heel erg helaas, ben ik vandaag ongesteld geworden! Het was niet gepland, maar ik wil het stiekem wel heel graag. Mijn vriend liever nog niet omdat we net na de verbouwing zitten en qua geld allemaal wat lastig,, maar als ik zwanger was geweest, was het van harte welkom, daarom baal ik ontzettend, ben erg laat ongesteld voor mijn doen, maar het is niet anders! ;( Ik hoop in januari te stoppen met de pil. Hopelijk duurt het niet heel lang voordat ik weer 'goed' vruchtbaar ben. Dat kan een half jaar tot jaar duren, maar kan ook gauw voorbij zijn!
Jammer meis! Misschien maar goed ook, nu het toch niet zo handig uitkwam. Succes met 'klussen' ! Komt allemaal wel goed.
Jawel, maar ja we komen er altijd wel uit en geld is probleem niet heel erg Dusja. Jammer maar helaas.
Laat het los en zie het positief: Spannend en leuk als je straks stopt met de pil en SAMEN voor een kindje gaat.