Halloween aanbeladres

Discussion in 'De lounge' started by juffie81, Oct 30, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. juffie81

    juffie81 Bekend lid

    Aug 7, 2007
    636
    37
    28
    juf
    rotterdam
    Morgen is het Halloween. We hebben ons aangemeld als aanbel-adres. Ik ben verkleed als heks. Maar hoe gaat dit in z’n werk? Ik heb natuurlijk genoeg snoep.
    Zeggen de kinderen dan trick OR treat? Ik vind het wel leuk om ze dan nog een raadseltje te geven of iets dergelijks. Iemand een leuk idee?

    Ik hoor het graag!
     
  2. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    Oct 14, 2010
    16,545
    3,057
    113
    Hier bellen ze gewoon aan waar ze aan mogen bellen, pakken een snoepje (en zeggen dank je wel) en gaan weer verder.

    We hebben net halloween gelopen en waren ruim 1.5 uur aan het lopen. Hadden toen ook niet alles gehad hoor.

    1 tip, hou het op een klein snoepje.
     
  3. 3musketierseneengirl

    3musketierseneengirl Fanatiek lid

    Jan 6, 2021
    2,369
    1,760
    113
    Female
    Leuk idd gewoon aanbellen en snoep geven.
    Wij zijn doorweekt en nat snoep maar kids vonden super.
     

    Attached Files:

  4. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    Apr 13, 2008
    23,139
    8,870
    113
    Hier ook aanbellen, snoepje pakken (en dank je wel zeggen inderdaad) en weer verder.
     
  5. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    Sep 6, 2013
    20,165
    23,248
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Dit inderdaad!
    20211030_201230.jpg
     
  6. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    Oct 14, 2010
    16,545
    3,057
    113
    Dit was onze 'buit' vandaag.
    Zo enorm veel..
    En hadden niet eens alle huizen gehad. Hadden een deel echt overgeslagen :oops:
     

    Attached Files:

    owly and GroeneBomen like this.
  7. missle

    missle Fanatiek lid

    Mar 4, 2010
    1,526
    1,073
    113
    Hier komen zo veel kinderen langs dat aanbellen niet meer te doen is. Vorige keer had ik een stoel buiten gezet en een mandje op een tafeltje waar ze zelf een snoepje uit konden pakken. Ik zat meer te bewaken dat de brutale kinderen niet met hele handen vol wegliepen. :rolleyes:
     
    MamaChantal likes this.
  8. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,654
    27,304
    113
    Female
    Konden ze wel een echt valse heks ontmoeten als ze het deden :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
     
    hummeltje5, Ysabella and missle like this.
  9. missle

    missle Fanatiek lid

    Mar 4, 2010
    1,526
    1,073
    113
    Kon ik er op mijn bezem weer achteraan.... :roflmao::thumup:
     
    hummeltje5 and GroeneBomen like this.
  10. Youtan

    Youtan VIP lid

    Jun 9, 2015
    6,497
    4,334
    113
    Female
    Hier voor het eerst georganiseerd, maar wat was het leuk zeg! Ik heb echt genoten. Zo leuk dat iedereen er zoveel werk van maakt! Echt top.
    Volgend jaar gaan we groter in de wijk, leuk feestje erachteraan en/of marshmallows ofzo. Was zo leuk vanavond :) dat smaakt naar meer.
     
    Luna86 and Mapje like this.
  11. Cin85

    Cin85 VIP lid

    Jan 12, 2010
    12,492
    13,946
    113
    Female
    Gewoon open doen, hier zeggen de kinderen trick or treat en dan krijgen ze een snoepje of aan het einde van een spookhuis kunnen ze een snoepje pakken.
    Hier hadden uiteindelijk meer dan 400 kinderen zich opgegeven en dan heb je altijd nog mensen van buitenaf die komen zoals @Liekje81 :p
    Dit jaar waren er voor het eerst zelfs handhavers en verkeersregels ingezet, was weer erg gezellig. Er zijn al limonade punten voor kinderen, gesponsord door de plaatselijke supermarkt, maar we denk nu aan wijn punten voor de ouders.:roflmao:

    Wat betreft een bak met snoep buiten zetten, dat hebben wij 2 jaar geleden ofzo eens gedaan. Zat mijn man er verkleed naast, leek net een opzet lijk. Komt er een groep van zo'n 8 pubers aan die de bak proberen leeg te rausen, waarop mijn man op staat. Ze schrokken zo erg dat ze tijdens het wegrennen over de stoelen struikelden. Het was direct sorry meneer en terug leggen. Die flikken dat geen 2e keer meer want ze hadden echt een hartverzakking.:roflmao:
     
  12. goblins

    goblins Fanatiek lid

    Oct 27, 2013
    3,591
    3,222
    113
    ministerie van defensie
    Swifterbant
    Het idee is heel leuk, een raadseltje, maar trick or treat betekend dat als je geen snoep geeft je een plagerij van het kind krijgt.

    Er is een liedje van sint maarten waarbij ook zoiets wordt gesteld, dus toen gaf ik aan dat ze geen snoep kregen maar doe maar een plagerij.
    De kinderen helemaal verbouwereerd moeder en ik helemaal in een deuk. Hahahahahaha.
    En een snoepje gegeven, uiteraard.
     
  13. muppettje

    muppettje Fanatiek lid

    Feb 7, 2010
    1,510
    175
    63
    Super goede grap. Mis alleen het filmpje ;)
     
  14. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    Oct 6, 2015
    16,382
    12,678
    113
    Hier doen ze soms wel raadseltjes of bv een opdrachtje zoals een spokendansje doen ofzo, vinden de kinderen fantastisch! En dan hoe dan ook een snoepje natuurlijk. Het deel ‘trick’ van ‘trick or treat’ is hier nooit aan de orde - sommige mensen doen niet mee, en dat is prima.
     

Share This Page