Herhaalde miskramen club 2018

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Nonamenononsense, 22 mrt 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nikki15

    Nikki15 Bekend lid

    16 mrt 2017
    839
    377
    63
    Welkom meiden...wat een heftige verhalen allemaal zeg :(. Dikke knuffels aan iedereen die dat nodig heeft ❤
     
    CaDi vindt dit leuk.
  2. zonnetje2015

    zonnetje2015 VIP lid

    13 sep 2014
    9.446
    4.241
    113
    Ik zou echt een afspraak maken in Gent. Liever 5 maanden wachten dan. Je kunt altijd een afspraak maken in Gent en deze later weer afzeggen.
     
  3. YellowEyes

    YellowEyes Fanatiek lid

    28 nov 2017
    1.863
    2.324
    113
    Vrouw
    Heb een testje gewaagd vanochtend, maar volgens mij negatief.. het kan ook nog zijn dat ik nog maar op 9dpo zit, en testte m'n vorige zwangerschap ook op NOD licht positief dus kan zijn dat ik iets te vroeg ben met het testen. Of ik ben gewoon niet zwanger, maar ik wacht even een aantal dagen af! :thumup: Bedankt voor jullie reacties :)
     
    Izzie7676 vindt dit leuk.
  4. Robijn89

    Robijn89 VIP lid

    1 feb 2015
    8.129
    5.048
    113
    Vrouw
    Ja ik, en mijn ervaring is alles behalve positief.
    Bij mij is mijn antistollingsafwijking blijkbaar al ontdekt tijdens de zwangerschap van mijn dochter (ik had een trombosebeen), ik hoorde dit pas na de 2e mk en dat dit dus hoogwaarschijnlijk de oorzaak was.. Ik vroeg om bloedverdunners maar zou deze pas krijgen na hartactie. Helaas weer een miskraam. Toen wel ascal gekregen vanaf eisprong en fraxi vanaf hartactie, met bijna 16 weken misgegaan. Gyn zei daarna dat die bloedverdunners vooral waren dat ik er in zou geloven dan dat ze echt iets deden en dat ik nog jong was en 'vingers gekruist moest houden en hopen dat het nog een keer goed ging.'
    Met dit syndroom is bewezen dat bloedverdunners weldegelijk helpen dus ws moet het eerder, of meer.. maar daar willen ze niet in mee. Ik ben nog jong en het is al een keer gelukt zonder, dus ik moet maar doorgaan tot ik het niet meer aan kan.
    Daarnaast zijn er ook hele verdrietige vergissingen gemaakt, o.a herinnering sturen voor de 20weken echo, bij controle niet weten dat ik niet meer zwanger ben (terwijl ik die gyn gesproken heb nadat het mis ging) en dus zeggen:"o je bent nu 24 weken zwanger he?" en helaas kan ik zo nog wel even doorgaan..
    Ken meerdere die daar onder behandeling zijn (geweest) na meerdere miskramen en allemaal soortgelijke verhalen helaas.
    Mijn huisarts zei dat Utrecht ook goed aangeschreven staat, maar wij hadden een beter gevoel bij Gent. Voor ons was 5 maanden wachten ook niet erg, want na het verlies van ons dochtertje moesten we eerst door een hoop verdriet voor er weer ruimte was in ons hart.

    Nog even spannend dus!
     
  5. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113
    Wat een triest verhaal, met 16 wkn als nog mis gegaan, dat is helemaal erg. Ik vond het met 12 wkn al bevallen van een mensje, maar met 16 wkn is het echt een kindje <3

    Weten ze wat er toen misging? Bijv te laat bloedverdunners gestart?

    De mmm kan ik niemand iets over adviseren, zover gaan wij niet. Ik ben te oud en we hebben al 2 kadootjes.
     
  6. Robijn89

    Robijn89 VIP lid

    1 feb 2015
    8.129
    5.048
    113
    Vrouw
    Nee, ze willen het niet verder onderzoeken. Ik zelf denk wel te laat of te lage dosering.. heb het idee dat de bloedverdunners wel IETS deden omdat het langer goed ging, maar het wordt allemaal op toeval en blijven proberen geschoven..
    Vandaar ook de overstap naar Gent en zou ik echt helemaal niemand het JBZ aanraden.
     
  7. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113
    Wat vreselijk zeg ZUCHT! Ik werk in een klinische apotheek en zou bijna het zelfde denken als jou, te laat en te weinig.

    Ze weten ook gewoon weinig en gokken er op los. Ik snap wel dat het soms ook gokken is, maar zeg ook gewoon als je iets niet weet en zoek dit verder uit.
     
  8. CaDi

    CaDi Fanatiek lid

    2 aug 2016
    1.514
    1.091
    113
    Wat een verhaal zeg! Kan mij goed voorstellen dat je niemand adviseert om daarheen te gaan.
    Ik kreeg via mijn moeder die verloskundige is een advertentie. Vond het al raar dat je voor fertiliteitsbehandelingen reclame gaat maken. Leek mij al een beetje een slechte zaak. Aangezien er overal altijd wachtlijsten zijn, lijkt het mij dat er al teveel mensen in de mmm zitten.

    MCK leiderdorp is onderdeel van Vivaneo, en dat zit ook in Düsseldorf.
    Wat is de reden dat jullie gent hebben gekozen en niet Düsseldorf? Daar hoor ik ook wel goede verhalen over.

    @YellowEyes, hopen dat je over paar dagen wel een positieve test hebt! Ik duim voor je!
     
    YellowEyes vindt dit leuk.
  9. Robijn89

    Robijn89 VIP lid

    1 feb 2015
    8.129
    5.048
    113
    Vrouw
    Düsseldorf staat ook goed aangeschreven ja! Maar in Gent zijn ze meer gespecialiseerd in het syndroom wat ik heb, vandaar onze keuze.
     
  10. born2bme

    born2bme Fanatiek lid

    3 aug 2015
    1.406
    287
    83
    Welkom nieuwe meiden. Wat een verhalen allemaal :(

    @YellowEyes altijd balen zon negatieve test. Maar je bent nog vroeg dus hoop op een positieve test voor je! .

    Even vraagje. Zijn er meiden hier die onderzoeken hebben laten doen na de herhaalde miskramen? Dat werd ons voorgesteld. Verloskundige zei ja maar komt toch meestal niks uit op toon van zou het niet doen. Gyn zei idd kans wel klein maar als er wat uit komt kun je er wat mee. Ik vraag me heel erg af wat we moeten doen. Denk ook, was mn dochter dan echt gelukstreffer (is ze sws natuurlijk!). Zit ook in mn maag met de tijd die erover heen gaat. Sws 6 weken voordat de testen gedaan kunnen worden en hoorde dat uitslagen lang kunnen duren?

    Ergens denk ik proberen het eerst nog, maar daarbij de gedachte, als dan weer mis gaat zijn we weer zoveel verder :(

    Eerst dit ook maar eens laten bezinken. Zit er nu natuurlijk nog middenin. Lichamelijk nog best last van de ingreep en dit x merk ik dat ik psychisch ook even lamgeslagen ben.
     
  11. CaDi

    CaDi Fanatiek lid

    2 aug 2016
    1.514
    1.091
    113
    Wij hebben die onderzoeken wel laten doen. Kwam niks uit bij ons.
    Maar ik had zoiets als er wat niet klopt wil ik dat weten. Na de 2e miskraam wilde ik sowieso pauze dus was er voor ons genoeg tijd om die onderzoeken te doen.
    Volgens míj adviseren ze inderdaad om tot de uitslagen niet zwanger te worden. Maar dat kan je natuurlijk prima zelf beslissen.

    Zijn allemaal lastige keuzes. Knuffel!
     
  12. Izzie7676

    Izzie7676 VIP lid

    18 dec 2017
    5.793
    6.474
    113
    Vrouw
    Ik mag als ik in juli niet zwanger ben ook een bloedtest laten doen om een aantal zaken uit te sluiten. De gyn zei al wel dat ze vrij zeker was dat er niks uit zou komen aangezien ik al meerdere probleemloze zwangerschappen gehad heb.

    Wij gaan net als @Cindy1977 ook de medische molen niet in, ik ben te oud. Het zou op de valreep nog kunnen, maar ik voel er niets voor om allerlei invasies behandelingen te ondergaan omdat ik na de houdbaarheidsdatum nog een kindje wil. Ik hoop gewoon echt dat t ons nog een keertje gegeven is. Na drie miskramen op rij zou je denken dat het wel een keer goed zal gaan. Ergens weet ik dat wij echt nog een kindje zullen krijgen maar ik vind t pittig , dit hele proces waar we in zitten.

    Ik moet ee echt niet aan denken om ook nog eens de druk te hebben van een medische toestand. Als ik jonger zou zijn geweest had ik t wel gedaan. Echt respect voor de dames die dit wel doen en zich er door slaan.
     
  13. Nonamenononsense

    Nonamenononsense Bekend lid

    16 mrt 2018
    843
    242
    43
    Vrouw
    Zeiden ze hier ook. Heb er eigenlijk niet zoveel zin in, maar ik laat wel de tweede week van mei bloed prikken. Das niet zo veel moeite.
     
  14. Nonamenononsense

    Nonamenononsense Bekend lid

    16 mrt 2018
    843
    242
    43
    Vrouw
    Mijn ovulatie staat om de hoek en ineens verlies ik weer rood bloed, snap er niks van. Stom lijf.
     
  15. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113
    Dat kan een ovulatie bloeding zijn hoor, heb ik ook altijd. Kijken is vloeien hier o_O
     
  16. Nonamenononsense

    Nonamenononsense Bekend lid

    16 mrt 2018
    843
    242
    43
    Vrouw
    Dat zou voor mij voor het eerst zijn! Ik heb nog geen positieve test gehad, en verwacht m'n ovu pas donderdag. Ik denk eigenlijk dan gelijk aan een bbz, stom he? Die angst blijft altijd een beetje.
     
  17. TigerAngel7

    TigerAngel7 Fanatiek lid

    2 jan 2015
    1.898
    1.277
    113
    Vrouw
    Ik heb gister weer voor het eerst geklutst na de curretage en begon nu net ook weer te bloeden terwijl ik vanmorgen nog niks had. Snap er ook niks meer van
     
  18. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113

    Ik begin 2 dgn voor de ovulatie altijd met vloeien, zat er volgens mij vorige week nog over te klagen hier. Ik vloei rond de ovulatie, rond de innesteling en begin een paar dgn voor de menstruatie ook al weer te sijpelen.

    Je kunt alleen een bbz hebben als je eerst een ovulatie hebt gehad en dan pas op zijn vroegst 5 dgn erna. Ik snap je angst, maar laat dat los. Mocht je het uit willen sluiten, doe een zwangerschaps test, die moet nu negatief zijn. Sterkte <3
     
  19. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113
    Mss dat het wondje nog niet helemaal dicht is? Of een gevoelige bmm, die nu bloed. Was het vers bloed? Als het aanhoud en je krijgt een temp, ff de hap op de hoogte brengen.
     
  20. born2bme

    born2bme Fanatiek lid

    3 aug 2015
    1.406
    287
    83
    Zie dat je curretage 23-3 is geweest dus kan ook aankomende menstruatie zijn. Als ik klus voordat ik ongesteld moet worden verlies ik vaak ook wat bloed terwijl ongesteldheid dan vaak pas later begint.

    Hier net verloskundige weer weg. Gisteravond al langs geweest omdat ik ineens zon buikpijn had en nu omdat mb temp verhoogd was. Moet nu starten met antibiotica. Omdat ik niks geen bloed meer heb verloren na curretage donderdag al controle echo
     

Deel Deze Pagina