Wie zit er in hetzelfde schuitje met herhaalde miskramen? Hier gisteren curettage en hysteroscopie gehad van mn 5e missed abortion.. Ben compleet van de leg af merk ik. Geen idee of we t nog een keer gaan proberen of t bij ons meisje houden. Wanneer sluit je het boek kinderwens? Het duurt hier 5 jaar.. Maar ik kan me ook niet voorstellen dat mn lijf nooit meer een kindje zal dragen. Mijn borsten nooit meer zullen voeden
Wat ontzettend verdrietig dat het weer mis is gegaan! Hier had ik ook weer een missed abortion inclusief hysteroscopie ivm restweefsel na mijn 1e zoontje. Maar daarna ging het toch weer goed! Opgeven was geen optie voor mij, als het 1x lukt moet het nog een keer lukken dacht ik. Maar het hakte er ook weer onwijs in natuurlijk, weer een miskraam. Zag het ook somber in op dat moment. Ik hoop, als je besluit door te gaan, dat je snel weer zwanger bent en blijft! Gebruik je ook prednison vanuit Gent? Heel veel sterkte!!
Wat vreselijk naar zeg!! Ik heb nu 1 miskraam gehad na mijn zoontje e ik heb wel een kinderwens maar niet ten koste van alles... ik wil het nog 1 of 2x proberen en anders is t goed zo met 1 kind. Maar dat is ook voor iedereen weer anders natuurlijk...
Mag ik vragen hoe je een afspraak hebt gepland in Gent. Heb je daar een verwijzing voor nodig? Ik ben op zoek naar meer info. Ik ben bang dat ik nu de 3e miskraam krijg. Verloor vandaag alweer een ‘roze’ vezeltje.. dat had ik de vorige miskraam ook. En ik voel me ook totaal niet zwanger. We krijgen nu nog een chromosomenonderzoek. Maar ik verwacht dat daar eigenlijk niet zoveel uit komt. Wil eens op gesprek in Gent omdat ik heb gehoord dat ze daar meer onderzoeken doen en verder kijken.
Je kunt mailen naar arg@uzgent.nl Je hebt waarschijnlijk een verwijzing nodig voor je zorgverzekering. Informeer daar even.
Uit de onderzoeken is daar ook niks gekomen buiten mn baarmoeder. Maar dat probleem is opgelost.. Ben benieuwd wat zij erover zeggen.
Ik weet helaas wat het is.. 8x een mk gehad. Zo verdrietig! Is je man z'n zaad al eens getest? Dat bleek bij ons de boosdoener te zijn.
Zo'n verdrietig nieuws heel veel sterkte. Ik heb "slechts" 1 miskraam gehad, goeie echo op 8 weken, een slechte op 12 weken (vruchtje was 10.2). Ik ben soms bang om nog eens door zo'n hel te moeten gaan, maar mijn kinderwens is (voorlopig) groter dan die angst. Kan me helemaal niet inbeelden hoe dat moet zijn na herhaalde miskramen, je vertrouwen helemaal weg. Ik hoop dat ze snel een mogelijke oorzaak kunnen vinden en dat je de moed vindt om door te gaan (of om je kinderwens af te sluiten, wat het beste voor jou mag zijn). Dikke knuffel ♡
Heel veel sterkte. Wij hebben besloten om te stoppen ik heb er een topic over geopend onder vruchtbaarheids behandelingen
Is zijn sperma ook getest op DNA fragmentatie? Dus niet het reguliere sperma onderzoek maar of zijn chromosoom profiel “normaal” in een gewone zaadcel zit? Recent onderzoek laat zien dat herhaalde miskramen vaak komt door DNA fragmentatie in de zaadcel. Het zaad “lijkt” gezond, maar van binnen is het het niet. Deze test wordt nauwelijks gedaan in een regulier onderzoek.
https://m.nataal.nl/artikelen/artikelen/preconceptie/sperma-dna-test-bij-onverklaarde-onvruchtbaarheid-3800/