Ik heb een cyclus van 22 dagen (vorige maand 24 dagen). nu had ik pas op dag 15 een positieve ovulatietest. Vanaf waneer kan ik nu een zwangerschapstest doen? is dat op dag 24 of betekend het dat ik deze maand een langere cyclus heb??????? zijn er meerdere die pas heel laat een positieve ovulatietest hadden?
Als je ervan uit gaat dat je een lf hebt van 14, dan zou je op dag 29 je nod hebben. Moet er wel bij zeggen, dat ik dag 15 helemaal niet laat vind! Een cyclus van 29 dagen, daar zouden menig vrouwen blij mee zijn!
Nee, je zegt op zich niks raars, maar als je ovulatie nu op dag 15 is, heb je waarschijnlijk deze ronde een iets langere cyclus
als je cyclus toch 22 dagen blijft (met je ei op dag 15) dan is dat volgens mij niet ideaal. ik denk dat je dat bedoelt... het eitje heeft tijd nodig om in te nestelen, daarom zeggen ze geloof ik dat je minimaal een lf moet hebben van 8... dus hopelijk is je cyclus deze keer langer (omdat je 'pas' op dag 15 je ei hebt gehad). het mooist is als ie in ieder geval 24 dagen duurt... daarvoor heeft testen ook nog geen zin denk ik..
Je kunt voor zover ik weet inderdaad pas testen na 14 dagen na je ei. Dit ivm het HCG hormoon wat aangemaakt moet worden( pas vanaf innesteling) en die zal denk ik na 8 dagen na je eisprong nog niet voldoende zijn om een test mee te kunnen doen.