Hallo allemaal. Ik heb 13 feb een curettage gehad, het hartje was gestopt met 10 weken zwangerschap.. Ik werd gewoon netjes 11 maart ongesteld en gewoon normaal.. Toen 11 april ook weer normaal! En nu werd ik 29 april weer ongesteld tot nu nog steeds.. Moet ik me zorgen gaan maken? En gaan bellen? Vind het nu erg lang duren!
Rot is dat een miskraam ik zou wel even bellen ze kunnen een echo maken ik wens je sterkte helaas ga ik dit ook meemaken
Je cyclus kan wat van slag zijn. Dit hoeft niks te maken te hebben met de curretage. Als je eerder gewoon menstrueerde zullen evt restjes echt wel mee gekomen zijn. Maar bij twijfel altijd de gyn of huisarts raadplegen.
Ik had bij mijn laatste miskraam (opgewekt met pillen) helemaal niet veel bloedverlies, maar wel lang nog rode/bruine veegjes. Uiteindelijk ging het over, maar de daarop volgende menstruatie duurde het wel 15 dagen!! (in plaats van normaal 5-6). Niet veel, maar ik bleef maar veegjes houden. Toevallig had ik toen net een hystero en ze zag dat er nog steeds een stolseltje zat. Pas de menstruatie erop was dat helemaal over en duurde het weer gewoon 5-6 dagen. Maar iedereen is anders. Als je het niet vertrouwt of, zoals ze vaak zeggen, je koorts krijgt, flauwtes, veel pijn, etc, dan zou ik wel gaan hoor. Of als je veel bloedverliest, want dan zou je kunnen eindigen met een ijzer tekort.