hey dames, heb ff een vraagje,want via google word ik niet wijzer, daar staan verschillende tips op de jongste heeft al 5dagen last van super dunne stinkende luiers en nu wil ik dus rijstwater koken,maar hoe??? 1zegt 2soeplepels rijst,ander zegt 5soeplepels rijst
Staat dar een hoeveelheid voor dan? Ik denk, hoe meer rijst, hoe "sterker/dikker" het water is wat overblijft na het afgieten? Nooit bij stil gestaan eigenlijk. We koken het wel eens voor de hond als die diaree heeft. Maar hij lust het niet Beterschap!
Het ligt eraan in hoeveel water je het kookt.. Ik ken het eerlijk gezegd alleen voor dieren en wist nieet dat je dat ook aan je kindjes kon geven? Maar inprinciepe is rijstewater gewoon zoals je je rijst normaal kookt.. Maar als mijn kids zo de dunne hebben geef ik roosvise stop.. Werkt prima!
hier lust hij dus geen roosvicee heb al slappe thee gegeven,droge koekjes droog toastje morgen gaat hij zijn 6de dag in, denk ook dat doorkomende kiezen mee spelen,maar dan nog gewoon echt super dunnen luiers,
Gewoon een portie rijst koken, niet te weinig. Dan afgieten dat afgegoten water geven. Werkt heel goed. Zowel bij mensen als bij dieren. ( hond had er veel baat bij) Banaan schijnt ook te stoppen. En een wat minder goed opvoedkundig advies: 1 glaasje coca cola. ( alleen de echte). Helpt zowel bij diarree als verstopping.