Vorige week een topic geopend over de bezichtiging van ons huis. De mensen waren enthousiast een hebben letterlijk gezegd dat we misschien geen "te koop" bord in de tuin nodig hebben (huis staat pas te koop!). De man zei dat hij volgende week ons zou bellen om een vervolgafspraak te maken...... Waarom bellen ze niet?????????
Helaas was het in ons geval vaak een te over enthousiaste reactie en kwam er niets van. Uiteindelijk wel ons appartement weten te verkopen, maar niet aan degene die zoveel "beloofde".
Zelf even bellen? Vragen of ze nog interesse hebben en dan aangeven dat je anders graag dat bord WEL wil plaatsen? Of heb je hun gegevens niet?
of ze laten jullie expres even wachten omdat ze weten dat ze te enthousiast hebben gedaan. En zo proberen dadelijk misschien nog iets van de prijs af te halen.
Mailen? Ik zou me ook opvreten hoor hahaha... Of jezelf een ultimatum stellen van: als ze woensdag of donderdag nog niks hebben laten horen, dan ga ik bellen/mailen hoor. Ik hoop dat je goed nieuws krijgt! Dat zou wel heel geweldig zij!
of ze hebben gewoon een afspraak bij een hypotheekverstrekker gepland staan ergens deze week. Week is zondag pas om he.
Ik zou geen contact opnemen, ja met de makelaar voor een te koop bord. Ik zou mijn hoop niet alleen op hen zetten. Wij hebben 10 kijkers gehad waarvan een hoop enthousiaste. Overigens is de week nog niet om en misschien willen ze na hun over enthousiaste reactie jullie in spanning laten zodat jullie op een lager bod zullen reageren.
Ze hebben vandaag gebeld!!!!! Wat een opluchting. Morgenavond komen ze langs en dan gaan we onderhandelen.......spannend
Opluchting! Succes morgen! Ik vond het toen ook heel spannend toen de (uiteindelijke) koper echt met wat kwam .
Succes! Ennuh ... let wel op he, als je zonder makelaar gaat onderhandelen. Een makelaar kent alle spelregels, jullie denk ik niet? Laat je in ieder geval goed informeren voor je in onderhandeling gaat!
De kijkers hebben een bod uitgebracht van 207.000 euro:x Ik vind het echt schandalig!!!! We hebben gezegd dat de bodemprijs 240.000 euro is. Ik baal er zo om......
Pff ik snap dat je baalt! En best lef hebben om zo'n bod uit te brengen als je weet dat de bodemprijs 240.000 is! Er komt vast iemand voor jullie huisje! Wie wil er nou niet in het mooie drenthe wonen.
Tegenbod van 250.000, doen hun een tegenbod van 220.000. Doen jullie een tegenbod van 240.000, zij zeggen 230.000. Afronden op 235.000? Ben je 2 weken verder maar mss wel je huis verkocht. Zo ging het bij mijn zus. Succes hoor. Wij krijgen zaterdag kijkers Wij zitten rond dezelfde verkoopprijs en ik wil zo graag weg dat ik blij zou zijn met dit bod omdat er in ieders geval interesse is en je wie weet wel naar elkaar toe kan komen.
Zoiets dus. Ts, laat je niet gek maken, zeker in deze tijd willen de mensen voor een dubbeltje op de eerste rang zitten. Jij ook succes Bellerose.