Hoi. Vanaf wanneer voelden jullie je weer beter? Ik ben extreem moe en vaak misselijk en overgeven.. Kan me niet voorstellen dat hier nog een einde aan komt. Neemt de misselijkheid en vermoeidheid af bij het tweede trimester? Lees namelijk ook heel vaak dat misselijkheid afneemt bij 16 weken. Weet dat dit natuurlijk ook per persoon verschillend is. Ben nu 10 weken. Met 15 weken ga ik op vakantie; 12 uur durende reis..
Wil je niet ontmoedigen.. Hier sinds 2 weken niet meer extreem moe maar overgeven nog steeds bijna dagelijks. Gelukkig is het 1x overgeven en dan ben ik er van af. Als je erg misselijk bent kan je via de dokter ook een recept krijgen.
Vanaf week 15 ben ik gestopt met spugen. Helaas nog wel steeds misselijk (dagelijks) en nu 19 weken zwanger
Misschien wel handig om (in elk geval voor de reis) medicatie tegen misselijkheid te halen bij de huisarts. Verder kan het helaas alle kanten uitgaan. Algemeen is wel dat het in de tweede helft van de zwangerschap beter gaat.
Hier week 17. Ineens veel minder overgeven, misselijkheid blijft, maar het is wat minder dodelijk vermoeiend allemaal dus al met al een stuk beter. Sterkte ermee!
Vanaf week 12 werd het minder, in week 16 voor het laatst overgegeven. En ik kon me ook niet voorstellen dat de misselijkheid ect. weg kon gaan, but it did!
Hier is het beter dan eerst maar geef nog dagelijks over jammer genoeg maar stukke beter dan in het begin kon toen niet eens normaal eten er komt wel echt verbetering in naarmate je verder in de zwangerschap komt
Ik was met 10 weken steeds het allermisselijkst, dit keer ook. Bij mijn eerste zwangerschap en nu begon ik me vanaf 12 weken iets beter te voelen en vanaf 14 weken echt aanzienlijk op te knappen. Bij mijn tweede zwangerschap heb ik me tot 20 weken 's avonds nog vaak beroerd gevoeld. Ik ben nu 's avonds ook in vlagen misselijk, maar het is echt een stuk minder en lijkt elke dag beter te worden (nu dus 14,5 wk).
4 dagen voor NOD begon de 24uurs misselijkheid tot week 17/18 toen was het over... ik hoefde niet over te geven medicatie hielp niet tegen de misselijkheid helaas.
Hier bij 14 weken was het ergste over. Af en toe heb ik nog van die misselijkheids buien, maar die zijn maar heel kort gelukkig
Hier tot de 22/23 weken ofzo... Zeker met uitstapjes kwam de misselijkheid sneller terug. Het beste helpt om het te accepteren en ALTIJD een plastic tasje bij de hand te hebben. Hoe harder je er tegen vecht, hoe meer last je ervan hebt...
2 dagen na de geboorte was het over.... Overgeven heb ik nooit gedaan, de ergste moeheid was na 14 weken wel over, maar de misselijkheid bleef.
Waarom ga je niet naar de huisarts voor medicatie? Die helpt je niet van de extreme vermoeidheid af maar wel van de misselijkheid. Ik heb sinds vandaag Emesafene en ik ben er dolgelukkig mee! Ik was ook de hele dag en avond misselijk en geregeld braken, nu 1 uur nadat ik een tabletje heb ingenomen, totaal geen klachten meer! Moet wel eventjes uitkijken met het soort eten maar verder is het een wereld van verschil!