Flodder! Dat die nog niet voorbij is gekomen zeg Later werden er zelfs films over gemaakt. Flodder naar Amerika.
Mijn mama kende Bassie in het echt en toen ze een keer bij hem was heeft hij het begin van een bandje voor ons ingesproken. Dan hoorde je eerst een verhaaltje tegen mijn zusje en mij en daarna begin de show.
Schoolcampus bij V&D Cartoon Network (Met inderdaad Cow and Chicken, Dexter en DeeDee, Powerpuff Girls, Ed, Edd 'n Eddy and many more) Mini-playbackshow Flippo's
Zie wel eea voorbij komen, maar niet alles gelezen: schoolcampus V&D idd Zevensprong Bollo Bries en Bondgenoten My secret valley De Poppenkraam (ook geweldig om nu terug te kijken en al dat speelgoed uit die tijd te zien) meneer Kaktus show Monchici Boomhuis Floppers pasta choca, beregoed speedy ijsjes raak kindercola Donald Duck kauwgom lange jan van die plastic buisjes met zuur poeder of salmiak erin Die loopauto staat bij ons onder het huis, achter gelaten door de vorige bewoners. We kunnen er alleen niet bij helaas...
M.A.S.H. en Sil de strandjutter Deze kijk ik nog steeds graag. Alleen heb ik Sil niet op dvd. Staat alvast op mijn verlanglijstje voor Sint..
De megafestatie in Utrecht! Ik had het daar laatst nog met mijn zus over en we wisten maar niet hoe het heette. Ben ik net dit topic aan 't doorlezen en opeens plopt 't zo in mijn hoofd, echt een ohja moment .
Ook al zit er al een jaar een Coop bij ons om de hoek die toch echt oranje als hoofdkleur heeft, voor mij blijft het de Emte en voor mijn zoon blijft het "de groene winkel"
Net wat je zegt: o ja! Kon je toen niet ook bungeejumpen of een ander gevaarlijk iets doen wat toen net in opkomst was?
BH 90210 was al genoemd. Wisten jullie dat er nu nieuwe afleveringen te zien zijn op tv (FOX) met dezelfde acteurs van toen? Echt grappig om die gezichten weer te zien