Groot, maar niet extreem, we hebben 550m2 grond . We hebben rondom het huis véél groen (bomen, struiken, coniferen, klimop, gras, bloemen, schuttingen hebben we bijv nauwelijks, alles is met groen afgezet) en daardoor continue veel tuinafval. Die 3 containers zijn op sommige momenten eigenlijk niet eens voldoende, het zit zo vol Mijn man heeft bijv. vanmorgen een deel gesnoeid, resultaat is 2 containers ramvol. (Was in alle eerlijkheid ook al wel even nodig, hoor) We hebben inderdaad, gelukkig, wel de ruimte om de containers te verstoppen. Ze staan netjes op een rij in de achtertuin, aan de zijkant van het huis, verstopt achter een berging. Je ziet ze eigenlijk alleen als je er moet zijn
Echt? Hier staat hij ook in de zomer een maand naar ik ruik hem zelden. T is toch vooral droog afval dat erin gaat. De gft bak daarentegen...
Je vraag gesproken met mijn man en die zei omdat je daar geen zwerfafval van hebt. Klonk best logisch.
Dat zat ik eerst ook te denken. Maar is er dan wel veel zwerfafval op bijvoorbeeld bakken van maaltijdsalades. Op plastic verpakkingen van dat soort dingen (wat je meteen kunt eten) zit ook heffing.
Ik denk dat het er nu nog niet op zit omdat ze het niet in kunnen nemen. En lastig om daar al wat op te heffen omdat het niet valt onder friettent/ afhaal restaurants etc
Op school hebben ze een leuke middag ( beloning) ze mogen allemaal 5 hapjes meenemen. Het liefste gezond ( juf neemt popcorn mee) Wat zou je meegeven?
Jup zelfs op de knijpfruitjes, maar pak je een pak knijpmoes (exact t zelfde maar multipack) dan weer niet.
Nou ik was lichtelijk in paniek met die container legen. Maar wij betalen 350 per jaar ook al zet je niet aan de weg. Ook dus voor de ondergrondse (flat). Dus wij hebben een groene van 120 l en een zwarte 160l Groen is soms goed vol maar wij hebben leuke buren en soms kunnen wij bij hun er in gooien. Ook met de zwarte wij hebben max 2 zakken 60 liter plus wat ander spul in de bak en anderen hebben hem stamp vol (hoe dan). Maar ja waneer nodig gooien wij de bak vol bij anderen of hun bij ons. Kost toch het zelfde uitei eerlijk.
Het lastige is dat het behoorlijke tijd in de tas zit. Misschien gaan we toch maar voor een paar poffertjes of een ableskiver balletje.
Die plastic melkflessen kan je makkelijk klein maken door ze even met heet water uit te spoelen. Drukj e ze zo in elkaar