Dopper maar die druppelen soms een beetje tussen dat witte stuk en de onderkant. Niet full on fles-explosie ofzo, maar wel net ff te nat naar mn zin. Maar er zijn zoveel opties op de markt, dus ik dacht even wat hulp inschakelen van experts!
Mijn man neemt de dopper mee maar vult hem altijd op het werk (nou sinds de corona bijna alleen thuis) Die van de mepal is echt fijn. Ook de dop dat omhoog plopt kun je aardig uit elkaar schroeven om te poetsen. Zoon neemt die elke dag mee.
Die waren hier dus constant kapot bij het rietje. Elke keer ging dat omhulsel stuk en ik vind die mepal bekers dus stinken. Vandaar dat we nu de Dopper hebben en die heeft ze inmiddels een jaar zonder schade.
Deze heeft niet een omhoog klap rietje. Gewoon plastic omhulsel. Dopper is ook super handig alleen zou die van ons constant de dop als beker gebruiken. Dat geknoei willen we voorkomen
Ik ken ze maar bij is was dus constant het plastic eromheen kapot. Waardoor die lekte als een gek na 3 van die bekers was ik dat zat.
Ik ben op zoek naar wat stoerdere jurkjes of jumpsuits voor een bruiloft. De meeste jurkjes die ik tot nu toe tegen ben gekomen vind ik allemaal te tuttig en te schattig voor onze middelste dochter. Wie heeft er tips?
Mijn kinderen hebben deze: https://happybento.nl/merk/drink-in-the-box/?gclid=Cj0KCQjwyMiTBhDKARIsAAJ-9VsKzl0gOTG523v3x87p_2_lXUg8zyGlyrZK0ygWXnGYKB5JlPqc76YaAsCkEALw_wcB Lekt nooit - ideaal!
Shit, dat gaat hier dan op termijn ook leuk worden... De persoon in kwestie is al jaren stapje voor stapje die kant in aan het zakken maar heeft t met eigen moeder meegemaakt en wil er NIKS van weten. Nu nog de meester maskeerder overigens maar je ziet het als je maar dichtbij genoeg staat en je ogen open hebt (en het herkent). Moeten ze meewerken voor de diagnose of kan die ook gesteld worden zonder medewerking? (Mn eigen vader was ook zo'n zorgmijder...ik vrees t antwoord ergens al)
Hier moest mijn vader op een gegeven moment wel. Afspraak gemaakt bij de huisarts en daarna naar de geriater hij was wel boos maar nu het zoveel slechter gaat is hij blij dat ik alles regel. Heb hem ook gezegd sommige dingen vind ik niet leuk maar moeten nu eenmaal. Soms heeft hij helaas niets meer te willen
ja kan alleen diagnostiek doen als ze idd meewerken. Wat wel een tip kan zijn is iemand onder soort van valse voorwendselen mee nemen naar een geriater die onderzoek namelijk alles en ook altijd het geheugen. Dat je dan samen met de huisarts zegt een algehele check-up. Nu moet ik wel zeggen dat als iemand het nog goed kan verbloemen het eerder een mci zal zijn dan een dementie.
Bagger. Sorry, eerst; Dank je wel voor je antwoord. Dan blijven we maar melden bij de huisarts en gaan we het (professionele) netwerk nog maar vergroten zodat die kunnen meekijken en kunnen melden wanneer zij bijzonderheden constateren.
Moah, ik heb er mee gewerkt dit is al een tijdje aan de gang en de partner vlucht soms ook even. Die weet dat wij t zien en begrijpen dat degene dichtbij de hardste klappen krijgt te verduren. Voor mci is dit denk ik wel al te heftig. De hele badkamer is gepoetst...in het hoofd vandaag/gisteren is wat er ook verteld wordt, in werkelijkheid 2 weken geleden. Niet om goede sier t me maken ofzo, maar gewoon terloops "joh, hoezo loop je zo stram?" En dan is t spierpijn vanwege die grote badkamer schoonmaak. (En dan zie je er achter t gezicht van de partner...oke...ik weet voldoende en doe alsof mn neus bloedt...) "Ahjoh, bel dan gewoon even! Toch onzinnig om zo dagen pijn te hebben als t niet hoeft, daar zijn we toch OOK voor? Zo'n vage harde blik in de ogen is geen officiele marker maar het valt me wel op, heb dat vaker gezien. Mn clienten waren er wel behoorlijk wat erger aan toe hoor. Snapte soms werkelijk niet wie bedacht had dat die nog veilig thuis konden wonen...Heb toen besloten vooral niet in een flat te gaan wonen.