Ik bedoel van die wielrenbroekjesmodellen zeg maar. Maar zie nu dat zij wellicht iets anders bedoeld.
Wij waren deze vakantie voor het eerst naar een ultra all inclusive resort. Ik was in shock van de enorme hoeveelheden aan eten en van de enorme porties die mensen dachten te gaan eten om vervolgens 3/4 te laten staan. Ik voel echt plaatsvervangende schaamte. Maar wat ik me nu dus afvroeg is wat er met al het eten gedaan wordt dat overblijft. Weet iemand dat? Ik heb ergens de hoop dat het niet weggegooid wordt.
Doorgaans weggegooid, tenzij de lokale regeling toestaat dat bepaalde zaken nog als diervoeder ingezet mogen worden bijv.. Vroeger in de broodfabriek mocht het doorgezet worden als diervoeder, door diverse reguleringen moest t toen ik er werkte al naar de destructie (afvalberg). Kwalitatief uitstekend afbakbrood, alleen de topfolie zat er dan scheef omheen en werd afgekeurd. Medewerkers mochten t ook niet meer meenemen via een intekenlijst omdat 1 knuppel er een handeltje mee was begonnen in t verleden, maar afgebakken mocht dan weer wel.
Wij hebben deze https://www.ikea.com/nl/nl/p/hemnes-bedframe-wit-gebeitst-s79929341/ nu 7 jaar. Geen problemen mee. Behalve dat het piept omdat man de beschrijving "niet nodig heeft" en aan het einde "wat viltjes en dingetjes over heeft" Sindsdien zet ik alles zelf in elkaar Edit; oudste heeft ook een ikea bed, hoogslaper met kast en bureau eronder
In sommige landen sterven ze van de honger en op vakantieplekken overeten mensen zich. Zo zonde dat het eten geen andere bestemming krijgt dan de vuilnisbak.
Ik had het Malm bed. Op zich heel tevreden over, totdat ik me een keer 's nachts omdraaide en opeens een stukje lager lag. Zijkant van het bed had het begeven.
Als je een zandbak cadeau doet (zo een schelp) is het dan de bedoeling dat je ook zand geeft erbij? Dillema op een warme dinsdag
Wij hadden een Ikea bed. Heel simpel, volledig houten frame. Jaren gehad en nooit iets mis mee geweest. We slapen nu op een Japanse futon op de vloer. Bed staat in de schuur, zonde om weg te doen