Oh maar bij zo’n speciale gelegenheid vind ik dat nooit raar hoor! Kijk als ze om 22 nog in de wijk aan het spelen is op een random dat dag denk ik wel ..ok, dat is laat. Maar nog steeds is dat het enige dat ik opmerk. Ik vind sowieso niets van je opvoeding dan hoor Mijn oudste 2 zijn ook uit 2014 en 2017 en ik zou ze prima meenemen.
Is het een jaarlijks terugkerend iets? Of is dit nu eenmalig? Dat zou voor mij wel verschil maken. Want als dit jaarlijks gedaan wordt zou ik zeggen dat ze vanzelf groot genoeg is om een keer mee te gaan. Maar als het om een eenmalig iets is kan ik me best voorstellen dat je haar dit ook gunt. En je hebt dan geen oppas nodig voor haar of zelf thuisblijven. Als het een eenmalig iets is zou ik haar meenemen. Volgende dag een lekker rustig dagje houden en vroeg naar bed. Ja ze zal best moe zijn, maar als zij gewend is om in de middag nog wel eens te slapen kun je dat zowel zaterdagmiddag als zondagmiddag dien. Even bijslapen. Ze zal vast niet het enige kind zijn hoor.
Het foodtruckfestival zelf is iets wat ieder jaar terug komt maar die drone show is dit jaar voor het eerst en staat eigenlijk los van dat festival. Dus ik heb geen idee of het nog terug komt Het zou eerst een maand of 2 geleden gehouden worden, die show, maar dat hebben ze toen verzet.
Dan is t logisch om t niet te doen idd. Hier is ze toch al creatief met slapen en ook een rot nacht staat ze de rest van de volgende dag te stuiteren alsof ze herboren, pas rond 1800 stort ze in en wil ze ook naar bed. Beetje onhandig en voor ons als ouders pittig, aangezien dat menig nacht gebeurd maar aan de andere kant is ze wel flexibel.
Hahaha het heeft z'n voor en nadelen! Onze jongste dochter slaapt heel makkelijk maar ik betrap haar nooit op echt vervelend gedrag als ze moe is bijvoorbeeld. Op verjaardagen en feestjes bijv. wil ze er echt tot het langst bij blijven maar slaapt de volgende ochtend wel wat langer uit. Ik denk dat het wel goed komt met die drone show!
Hier hetzelfde. Ze zou a. niet uitslapen (laatst tot 24 uur wakker op straatfeest, en om 8 alweer wakker) en b. de hele dag stikchagrijnig zijn. Nou sorry, dat heb ik er niet voor over.
Als je verwacht dat ze langer slaapt dan zou ik het wel doen. Onze zoon haalt zijn slaap niet in en is de volgende dag end endag er na wat minder gezellig Dan zou ik het absoluut niet doen.
Hahaha nee begrijpelijk! Dat zou ik er ook niet voor over hebben. Gelukkig is R. eigenlijk altijd vrolijk en nooit chagrijnig als ze moe is.
Het 's heelt denk ik ook dat bij een concert iedereen om je heen dezelfde focus heeft. Dat geeft juist een mega energiesboost. Een hele zaal die meezingt op de muziek. Bij een beurs of borrel (grote groep) zijn het allemaal losse flarden die heen en weer gaan. Dat geeft vooral veel onrust. Dit metk ik ook bijvoorbeeld in het theater. Voorstelling: helemaal leuk. Pauze. Zelfde mensen, maar dan door elkaar aan het krioelen om een drankje/toilet: PRIKKELS!!! Tweede deel voorstelling: weer helemaal leuk. Einde: heul snel naar de auto
Iemand die zo een deur heeft met staal en glas? En een idee heeft waar je dat voor een betaalbare prijs kan bestellen? Wauw wat zijn die dingen duur voor de prijs van 1 dubbele deur hebben we tegels gekocht voor een volledige verdiep zo ongeveer En dan volgende vraag, is een schuifdeur iets (voor bovenstaand geval)? Of sluit dat niet zo goed af voor warmte en geluid? Het zou zijn voor tussen de woonkamer en inkomhal met trap naar boven En al we dan toch over deuren bezig zijn, een schuifdeur voor aan de badkamer, ja of nee? De wc beneden is ook in die badkamer, dus ook voor gasten (maar die hebben we toch bijna nooit)
Ik weet niet precies wat je zoekt maar wij hebben een houten deur met een zwarte metaal look en glas. Prijs was 538 euro. Je ziet het verschil niet en was voor ons een uitkomst omdat we dan niet door de vloer hoefden (niet taats maar gewoon in het bestaande kozijn). Foto haal ik straks weer weg. View attachment 733906
Super! Van waar komt deze? Wij kunnen ook niet in de vloer boren bedenk ik me juist (vloerverwarming), dus dan zou dit inderdaad wel een oplossing kunnen zijn dienen ook nog eens betaalbaar is
Van AK Deur en interieur in Kaatsheuvel mocht je niet in de buurt wonen zou ik gewoon eens bij een deurenzaak in de buurt informeren.
Zolang een wcdeur gewoon afsluit en op slot kan vind ik het prima. Dus geen kieren waar iedereen naar binnen kan kijken of hem gewoon openschuiven.
Kan het met TOS helpen om er een speelmaatje tegenover te zetten die wat ouder is? (Niet al te veel details, bewust)
Iemand waar ik mijn duidse (lidl) flessen kwijt kan in Nederland. Lidl hier accepteert het niet. En om nu 2 uur te rijden voor een paar flesjes :/
Die kun je volgens mij alleen in Duitsland inleveren. De Nederlandse flessen kun je ook niet in Duitsland inleveren.